Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik most a Tisza...

Azok, akik most a Tisza Pártban látják minden reményüket, ők mit fognak csinálni , ha a párt nem győz 2026-ban és a 2/3-ot sem bontja le?

Figyelt kérdés
Szerintem egy diktatúra nem arról szól ,hogy a diktátort demokratikus úton leváltsák. A szavazás csak egy eszköz a külvilágot felé mutatni , hogy itt van verseny és demokrácia. De igazából ennyit jelent. Szerintem Magyarországon is ez a helyzet. Ezt már számos formációban indulás bebizonyította.

júl. 3. 20:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
29%
20. Jah, hogy , aki nem ért egyet veletek, az mind fideszes . 🥱Ok, értjük a szellemi szintedet. Nem hazudtoljátok meg magatokat tiszások,bár így többet veszítetek, mint nyertek. Ez már a ti bajotok ... 🥱
júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

#21 Össze vagy már zavarodva? Vagy esetleg mérges lettél? 😂

Nincs értelme annak, amit irogatsz. Józanodj ki, aztán utána gyere vissza. 😂😂

júl. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
22. Jó lenne ha nem kötöszködnél itt,mert egyértelműen provokálsz másokat. Kérem a többieket, hogy jelentsétek. Nem azért írtam ki egy kérdést, hogy itt valaki provokálja a többieket. Lehet más kérdést találni , ha unatkozol.
júl. 4. 11:15
 24/27 anonim ***** válasza:
53%

Azért, az hogy a tiszás szavazók hiszékenyek és lepellel a szemükön járnak, nem kérdés , az egy állítás és tény. Már egy másik kérdéshez odaírtam, hogy drága MP-jük pont úgy hazudozik, mint Orbán Viktor. Végül is volt kitől tanulnia. Ő voot a kiképzője. Az egész habitusa,stílus , demagóg szöveg ugyanaz.


MP szavai:

1. nem leszek politikus -partizán,

2. bemutatom a többi hangfelvételt is - ügyészség előtt

3. lemond a kormány és orban

és rogán menekül - honlapján , 4. nem veszem fel az EP mandatumot - több interjúban elmondta


Volt még ezen kívül is pár másik. Ha ezt valaki nem akarja figyelembe venni , az ő baja.


Biztos ,hogy Orbán után egy Orbán 2.0 -ra van ennek az országnak szüksége ?! 2 skizofrén beteg állat

júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#23 Mit akarsz ezen jelenteni? Fáj az igazság? 😂
júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A GyK-n még mindig az ilyen színvonaltalan 15 éves hxlyegyerekek kommentelnek, mint pl,a 20 és 25-ös válaszoló.
júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 Látom, te sem tudod elfogadni az igazságot. 😂
júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!