Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik most a Tisza...

Azok, akik most a Tisza Pártban látják minden reményüket, ők mit fognak csinálni , ha a párt nem győz 2026-ban és a 2/3-ot sem bontja le?

Figyelt kérdés
Szerintem egy diktatúra nem arról szól ,hogy a diktátort demokratikus úton leváltsák. A szavazás csak egy eszköz a külvilágot felé mutatni , hogy itt van verseny és demokrácia. De igazából ennyit jelent. Szerintem Magyarországon is ez a helyzet. Ezt már számos formációban indulás bebizonyította.

júl. 3. 20:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Kire szavazzunk? A 0,1-os mszp-re? Gyurcsány pártjára? Vagy a NER fideszre ?
júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
ott van még a hitler fidesz is, de ők se annyira szimpik
júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel egyetértek. Ezek a hülyék legitimizálják folyton ezt a rendszert. Már nagyon rég nem kellett volna elindulni egy választáson semaz ellenzéknek. Ide tartozik a Tisza is. Orbán csak arra vár , mint egy falat kenyér, hogy a nagy világnak azt mutassa, hogy vannak ellenfeleim, engedem őket indulni rutyutyu... Ezek meg itt majd még mindig nem értik, talán a 20. 2/3 után felfogják majd, hogy nagyon nem így kellene már régen politizálni.
júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%

"Már nagyon rég nem kellett volna elindulni egy választáson semaz ellenzéknek."

Mert szerinted ha a Fidesznek nem lenne ellenzéke sem a választásokon, sem az Országgyűlésben, úgy könnyeben leváltható lenne?

Vagy szerinted hogy kéne akkor politizálni?

júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
6%

2026-ban szinte kizárt, hogy a maffiának megint meglesz a 2/3-a, az kérdés, hogy lesz-e még elég megvezethető birka az országban, hogy nyerni tudjanak.

Annyit hozzáteszek, hogy aki majd a DK-t, MiHazánkot, meg a többi kis pártot támogatja, az mind a fideszt támogatja.

júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
5)2022-ben is ezt mondtátok,hogy kizárt hogy a Fidesznek 2/3 lenne a nagy összefogassal.
júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%
#6 Valaki biztos mondta, én viszont biztos nem.
júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
17%
#6 Ellenzéki vagyok, de én ilyet nem mondtam! Sőt, szerintem pont ezek miatt lett meg az újabb 2/3 a Fidesznek.
júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
39%

#4

Azt értsd meg, hogy Orbán fenn akarja tartani a parlamentáris demokrácia látszatát. Ehhez elsősorban ellenzékre van szüksége. Ha nincs ellenzék, nincs parlamentáris demokrácia sem. Ellenzék nélkül nem lehet kiírni a választásokat, ergo lépéskényszerbe kerül a kormány. De nyugi, Orbán csinált magának egy ellenzéket, amire mutogathat, hogy tessék, itt van a demokrácia.

júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9. Az a baj, hogy ezt sajnos a többség még mindig nem érti meg! Aki érti , mint Te is, kisebbségben vannak.
júl. 3. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!