Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik most a Tisza...

Azok, akik most a Tisza Pártban látják minden reményüket, ők mit fognak csinálni , ha a párt nem győz 2026-ban és a 2/3-ot sem bontja le?

Figyelt kérdés
Szerintem egy diktatúra nem arról szól ,hogy a diktátort demokratikus úton leváltsák. A szavazás csak egy eszköz a külvilágot felé mutatni , hogy itt van verseny és demokrácia. De igazából ennyit jelent. Szerintem Magyarországon is ez a helyzet. Ezt már számos formációban indulás bebizonyította.

júl. 3. 20:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%

Semmit nem fogok csinálni, ahogy nem csináltam semmit 2 éve sem. Elfogadom, hogy ez a többség döntése (még ha manipuláció miatt is döntöttek úgy, ahogy).


A TISZA azért sokkal többet letett pár hónap alatt az asztalra, mint MZP-ék bármikor. Szóval lássuk meg, mi lesz 2 év múlva a szavazások eredménye, aztán majd lehet gondolkozni, hogy mi legyen. Én bízom abban a mostani választások alapján, ahol kb. 400.000 szavazóval maradt le a fidesz mögött, hogy a TISZA tud annyi szavazót felmutatni, hogy Orbánnak ne legyen többsége.

júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
63%

#9

Ez a része oké, nem is ezt firtattam! Hanem azt, hogy az ellenzéknek mit kéne tennie. Ha a '26-os választásokon egyetlen egy ellenzéki párt sem indulna, mi lenne? Semmi, azon kívül hogy a Fidesz mind a 199 mandátumot megszerzi az Országgyűlésben, dehát így is kétharmaduk van, ergo nem sok mindennel lenne másabb.

De egyébként ellenzék nélkül is ugyanúgy ki lehet írni a választásokat, tehát semmiféle lépéskényszer nem lenne.

De visszatérve, akkor mit kéne az ellenzéknek tennie? Polgárháborút robbantani, vagy te hogy képzeled ezt?

júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
19%

#12

Nem lehet választást tartani ellenzék nélkül. Országgyűlést sem lehet tartani ellenzék nélkül. Nem akarom megmondani az ellenzéknek, hogy mit csináljon. Én csak annyit mondok, hogy ne diktatúrázzanak, ha minden választáson elindulnak.

júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
18%
Mindenkit okolni fognak, csak önmagukat nem, hogy megint vakon hittek valakinek...
júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
48%
Na, és az agymosott fideszesek mit fognak szólni, ha mégis sikerül? 🙃
júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
50%
Az agymosott tiszektások nagyon hiszékenyek. Párszor már a szájukba szrt pötike az ígéreteivel.... Aztán ők birkázzák a többi párt támogatóit, pedig ők sem különbek 🤡 Persze a csoportban erről próbálják magukat győzködni. 🤡🤡🤡 Persze ha valaki kritikát mer megfogalmazni imádott vezérükről egyből ráugranak, fenyegetik és mindennek elhordják. Na már többen is kiszálltunk emiatt.Az a probléma, hogy annyira ez s csávó az egyetlen reményük, hogy ezért még a hibáit sem akarják meglátni szegény orban 2-nek
júl. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
#16 Látom hatott a Fidesz propaganda :D
júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17. Nem kell ehhez fidesz propaganda , elég nyitott szemmel járni. Persze a tisza egy szekta , azok objektíven nem tudják szemlélni gazdájukat az új messiást🥱
júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A Tiszán kívül a DK, a Mi Hazánk és a Fidesz is egy szekta, a nem szektás pártok jelenleg nem rendelkeznek támogatottsággal, ez kiderült most a választásokon. Ilyen irányba tolódott a politika.
júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
46%
#18 Nincs is annál nevetségesebb dolog, amikor egy fideszes beszél szektáról, meg hiszékenységröl. 😂
júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!