Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek lennének az "úgynevezett...

Árokpart kérdése:

Ezek lennének az "úgynevezett liberálisok"?

Figyelt kérdés
A kérdés alatti válaszokat érdemes figyelni. Hála Istennek, hogy nálunk Magyarországon az ésszerűség határait is figyelembevéve tartatják be a törvényeket . https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1271..
jún. 30. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

“A liberalizmus nem arról szól, hogy bármit megtehetsz...”


Teljesen értelek, de ennek mi köze a liberalizmushoz? Van egy eldöntendő kérdés, ahol nem liberális hanem rendpárti döntés született. Miért kell megmagyarázni, hogy az, hogy este 8 után nem vehetsz sört, az egy liberális gyakorlat? Nem az, de attól még lehet jó.

júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 HakapiszikMatyi ***** válasza:
48%

Eladótól is függ azért erősen az ilyesmi. Nem olyan régen akartam venni 2x1 Liter 2.8-as tejet. ( Ne röhögjetek, nem nekem kellett.😁)

Azt mondja a pénztáros, hogy csak egyet vihetek, mert még mindig él ez a rendelet, vagy mi…☹️

Na jó. Fogtam a cuccomat, átmentem egy másik pénztárhoz, és simán lehúzta mind a kettőt. Ja, ez Magyarországon volt, nem Norvégiában.

júl. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%
Ennek nem sok köze van a liberalizmushoz.
júl. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 L.. István ***** válasza:
58%

Semmi köze a kérdésednek a liberalizmushoz, de hát akinek csak kalapácsa van mindent szögnek néz, ugye?


Na de most kapaszkodj meg: Budapesten van olyan itt-ott, hogy asszem 22 után nem vehetsz szeszesitalt és írta valaki, hogy alkoholmentes sört se vehetett! Hiába mondta az eladónak, hogy de hát alkoholmentes, nem érdekelte, mert abba a termékkategóriába vagy mibe tartozik mint a rendes sör ezért nem vehette meg.

júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez egy konzervatív intézkedés.
júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szikszai.B ***** válasza:
57%
Árokpart, neked csak az a fontos, hogy valakit szídhass. Ha épp a Fideszt, akkor azt, ha épp a "liberálisokat", akkor azokat. Te mindig megtalálod magadnak a célcsoportot, akiket kritizálni lehet, még akkor is, ha amúgy halvány lila fogalmad sincs, hogy akiket kritizálsz, azok épp milyen beállítottságúak.
júl. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!