Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek lennének az "úgynevezett...

Árokpart kérdése:

Ezek lennének az "úgynevezett liberálisok"?

Figyelt kérdés
A kérdés alatti válaszokat érdemes figyelni. Hála Istennek, hogy nálunk Magyarországon az ésszerűség határait is figyelembevéve tartatják be a törvényeket . https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1271..
jún. 30. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

Magyarországon szerinted mennyi liberális van, ha a fidesz 44%-ot kapott, a tisza meg 30%-ot?


Ezek a liberálisok itt vannak veled a szobában?

jún. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
#1 Ne százalekot nézz, mert az csalóka. Fideszhez vegyél 2 millió embert és ennyi. A maradék 6 millió meg más.
jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Én már Magyarországon is jártam így, csak az 10 után volt. De mi köze van ennek a liberálisokhoz?
jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
3# Nem tudom mi köze hozzá, de az agymosottaknak mindenről a lipsik, a melegek meg a gyíkemberek tehetnek. Van évi egy pride az országban és mindenki lipsi meg globalista. Elmbetegek. :D
jún. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as Arra értettem, hogy a linkelt kérdésben a kérdezőt, hogy leszólják a válaszolók, nemhogy pártolnák liberális módjára, hogy igen igazad van igazán odaadhatta volna a sört az eladó. Az eladó azt hinné, hogy ez a liberalizmus , régen legalábbis ez volt, de ma már nem úgy látszik.
jún. 30. 23:43
 6/16 A kérdező kommentje:
Elírtam az utolsó mondatot ez akart lenni: Az ember azt hinné, hogy ez a liberalizmus, régen legalábbis ez volt, de ma már nem.
jún. 30. 23:44
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

6# A liberalizmus nem arról szól, hogy bármit megtehetsz.


Nálunk is rengeteg kocsma és dohánybolt körül esténként vagy akár éjszaka üvöltözés, sörösüveg dobálás, autók hangos túráztatása van. Ha azért hozzák meg a törvényt hogy a rendbontást, hangoskodást csökkentsék. Esetleg bűneseteket előzzenek meg ezzel, akkor teljesen jogos a dolog.


Múltkor is amikor kocsival mentem a dohánybolt mellett, a csávó hátrafele simán kitántorgott elém az úttestre. Gondolom ezeket akarják megakadályozni azzal, hogy este már nem adnak ki alkoholt.

jún. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nappal megveszed az alkoholt amit este elfogyasztassz. Mi ezzel a baj? Itthon sincsen 10 után nyitva bolt.
jún. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak Norvégiában is törvények, amiket be kell tartani?!


Kérdező, amit te akarsz, azt úgy hívják, hogy anarchia.

tegnapelőtt 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dongaben ***** válasza:
100%
A COVID alatt nálunk ennél sokkal idiótább szabályok, rendeletek voltak például az üzletekkel kapcsolatban, ha már ez jött szóba. A másik: Tegyük fel, hogy egy bolt 21:00-ig tart nyitva, és te 20:57-kor érsz oda. Már bezárták az ajtót. Ugye, hogy fel lennél háborodva?
tegnapelőtt 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!