Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volt érdeke a fidesznek...

Miért volt érdeke a fidesznek teljesen tönkretenni az egészségügyet?

Figyelt kérdés

Csakis a pénz miatt, hogy azt is el tudják lopni? Vagy miért jó nekik, ha a magyar emberek egészsége tönkremegy?


3 hét bejutni egy vérvételre, 2-3 hónap minimum egy vizsgálatra, van olyan rutinműtét, amire 2-3 év, mire időpontot adnak. Kinek jó ez?


júl. 1. 11:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
8%
Sokat javult az eü helyzete 2010-hez képest, több az orvos, több az ápoló, modernebbek a kórházak, kivezették a hálapénzt.
júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Komolyan? Akkor mi a magyarázat a fent vázolt várakozási időkre?
júl. 1. 11:06
 3/38 anonim ***** válasza:
82%
#1: a kérdező az állami, nem pedig a magánegészségügyre gondolt…
júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
A kérdésemet pedig nem "polgárpukkasztásnak" szántam, csak adódott némi egészségügyi problémám, pedig az utóbbi 30 éveben, azaz gyerekkorom óta nem sokat kellett orvoshoz mennem (max magánban fogorvoshoz) és ledöbbent, hogy ezeket tapasztalom.
júl. 1. 11:09
 5/38 anonim ***** válasza:
3%
2: Az, hogy hazudtál, nekem pl nem kellett várnom 2-3 hónapot, tehát ez a "minimum" biztos nem igaz. A magyar várólisták jobbak, mint az OECD átlag, az esetek többségében semmi rendkívüli nincs.
júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
6%
3: Én is.
júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%
Bigott megafonossal kár társalogni.
júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%

Had ne irjam le emberenként, hogy a saját családomban milyen történetek vannak erről a "csudasokat javult" halottiügyről.

Szemműtét 1,5. Rákszűrésre időpontot úgy adnak 1 évre, hogy, ha bármi okból kifolyólag nem tudsz megjelenni, bukovári van. Úgy halt meg rokonom, hogy a mai napig nem tudjuk, mi okozta a halálát, mert nem volt, a korházban, aki foglalkozott volna vele, annyit irtak a dokumentumra, hogy szivleállás okozta a halált. Köszi.

júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
5-ös, Te hülye vagy? Miért hazudnék? Júni 20-án voltam magánban gasztroenterológusnál, így tudott 4 héten belül időpontot adni CT-re, enélkül egy másik gasztros doki szeptember 17-re tudott volna adni, úgy, hogy júni közepén kerestem fel a kórházi rendelésén! Júni 20-án foglaltam időpontot vérvételre, amire júli 10-én lesz. Mindez Pest megyében. Szerinted ez nem gáz?
júl. 1. 11:17
 10/38 anonim ***** válasza:
84%
Egy megafonos, akkor sem mondhat semmi rosszat a fityesz ténykedéséről, ha az összes rokona kórházi fertőzésben halt meg.
júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!