Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kiderülne Orbán Viktorról,...

Ha kiderülne Orbán Viktorról, hogy orosz ügynök akkor is rászavaznál?

Figyelt kérdés

júl. 5. 05:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%

Jajj!

😂😂😂

Feküdj vissza, aludj még.

júl. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%

Fidesz hívek orosszá lettek szeretve, a propaganda eredménye. USA ellenesek, de ha Oroszországban kellene élniük sírva könyörögnének az USA vizumért.


Szijjártó hacker ügye sem térítette észhez a híveket, semmi sem fogja, mert mindig megmagyarázzák, ez a müncheni hauzen szindróma 🐑🐷

júl. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Cserko49 válasza:
14%
Orbán Viktor nem orosz ügynök , te vagy Orosz ügynök . Aki ilyen kérdést feltesz . Ő csak békét akar . I világ háborúban Németek oldalán voltunk és vesztesek . Elvesztettük Magyarország kétharmadát . II világháború megint a Németek oldalán voltunk és azt is elvesztettük . Don kanyarban 200-000 magyar katona veszteség . 1945 - 1956 között jóvá tételt fizetünk az oroszoknak . Nem volt elég mennyünk bele még egy háborúba , ki tart vissza menyél . Jó magam 75 éves vagyok én is békét akarok . Neked kell a háború ?
júl. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Neki minden megengedett, mert hisz a zemberek érdekét nézi mindig. Bezzeg a Gyúúúúrcsán.
júl. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

#3

Tessék kimondani: Putyin Orbán Viktor ügynöke!



************

Csak a béke! Csak a Fidesz!

júl. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Már kiderült. Olyan a világon nincs, hogy a miniszterelnök nem tud arról, hogy a ruszkik gyakorlatilag ki-be járkálnak magyar kormányzati szerverekről -nem csak a külügy, hanem a választási rendszerekről is volt már szó- és zokszó néklül engedi, hogy a magyar névvel ellátott orosz külügyminisztere ezek után kimenjen átvenni a barátság érdemrendét.

Millió döntéssel álltunk már a ruszkik mellett, a gazdaságunk jelentős részét adta át nekik teljesen érthetetlen, logikátlan módon.

A magyar kormánymédia sajtóosztály, meg sajátjaként terjeszti a kreml.ru propagandáját.

Réges rég kiderült, hogy a ruszkik ügynöke 01G.

júl. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
6: Ne legyél nevetséges, mindenki kémkedik mindenki után.
júl. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
7 ha nevetséges lennék, akkor azt kérdezném, hogy, mi az, amit, ha fel dobsz, 4 lábbal esik le a földre? - fél pók... ez nevetséges, nem az, amit korábban irtam.
júl. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Ennél jobban hova derüljön még ki?


Aki ennyiből nem látja, az akkor se értené ha kiállna és azt mondaná hogy “orosz ügynök vagyok.”

júl. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Akkor kettős ügynök lenne.

Azt tudjuk hogy kiszolgálja a globalista érdekeket, mégis rá szavaznak. Ha kiderülne hogy kettős ügynök, szerintem nem változtatna semmit sem.

júl. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!