Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok többsége alapvetően...

A magyarok többsége alapvetően elégedett azzal a színvonallal ami van?

Figyelt kérdés

Most nézem a választási eredményeket, megint az ország háromnegyede a Fidesz-re szavazott. Ami azt jelenti, hogy alapvetően a többség elégedett.

Itt Ausztriában igaz hogy 3x annyiak a bérek úgy hogy a bolti árak olcsóbbak (amikor legutóbb Mo.-n jártam igen csak lestem milyen drágaság van), de az emberek itt mégsem elégedettek a kormánnyal és le is fogják váltani őket novemberben. Mert ők úgy vannak vele, hogy lehetne ennél is jobb. Mo.-n meg ezek szerint a többség úgy van vele, hogy lehetne még annál is rosszabb ami most van. A kormány továbbra is stabil.

Ki lehet mondani, hogy összességében a Fidesz jól kormányoz, ha egyszer még most is sorra nyeri a választásokat?


jún. 28. 20:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6%
Én személy szerint a lehető legelégedettebb vagyok. Mindig azt mondom, hogy majd ha egy osztrák vagy egy német annyit keres mint én, ő is elégedett lehet. Csak ez az idő sosem fog eljönni.
jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
30%

"Igen, a Fidesz jól kormányoz, ha egyszer még most is sorra nyeri a választásokat. Amúgy meg a magyar fejlődést kell nézni, nem azt, hogy Ausztria gazdagabb."


Aki szerint Ausztria gazdagabb azt mindig a béka segge alá pontozom le.

jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!