Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt tart a színvonal, hogy...

Itt tart a színvonal, hogy Magyar Péter nadrágja a téma napok óta? Először a piton villantás miatt, majd hogy nedves lett?

Figyelt kérdés
jún. 23. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez a legérdekesebb politikai téma jelenleg
Nem, csak a 2 szerencsétlen tábor ezen éli ki magát
16 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Én inkább azt furcsállom, hogy mindenhova fehér tornacipőben jár. Szerintem egy politikusnak ez nem illendő viselet.
jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Ugye, ugye...

Végre kezdenek rájönni a tökkelütött agyhalottak, hogy kire szavaztak!

Krisztus uram! Azzal a 30%-kal megakadályozhattuk volna a HÁBORÚT, hát nem fogjátok fel, ti agymosottak?!?

jún. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem a tárgyalásokon nem abban van, de most ha valahol beszédet mond engem a cipője érdekel a legkevésbé, feltéve ha nem valami ótvar csizma.
jún. 23. 11:04
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Miért? orbán gyerek hátizsákja az méltó egy miniszterelnökhöz??? :)))))

A fehér tornacipő egy kényelmes viselet.

jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
1: ez olyan mint zének a barna póló. a mai növényi IQ-val rendelkező réteget, akiknek a tvben mondják meg mit kell követni és szeretni, az ilyen hatja meg, ez píár.
jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
2, hogy, ha nem Magyar Péterre szavaztam volna, Putyin tényleg hazarendelte volna az orkjait Ukrajnából?
jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
6%

#6

Igen, mivel heteken belül békét kötöttek volna.

Ennyire tudatlan vagy? Nem olvasol újságot? Nem nézel tévét? Nem olvasod az origót? Hol élsz te?

jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
És nem elég nem Magyar Péterre szavazni, hanem a FIDESZRE KELL SZAVAZNI!
jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 Elképzelem, ahogy Putyin június 9-én este ül a gép előtt, frissíti a NVI oldalt és amikor meglátta az első adatokat, szólt Igornak, hogy maradunk Ukrajnában, mert kevesen szavaztak a béke párti Fideszre. 😂
jún. 23. 11:19
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

"Miért? orbán gyerek hátizsákja az méltó egy miniszterelnökhöz??? :)))))"


Nem, az sem méltó, meg a rosszul szabott öltönye sem. Nagyon proli, ahogy a magyar politikai "elit" öltözködik. Mondjuk állítólag kirúgták azokat a tanácsadókat, akik értették is ehhez.

Magyar Péteren a tornacsuka nem formális alkalmakkor még talán elmegy. Tárgyalásokon remélhetőleg felvesz egy normális cipőt.


Amúgy elég alja az is, hogy azon csámcsognak, milyen folt van MP gyatyáján. Mintha ez lenne a legnagyobb gond, nem az évek óta tartó magas infláció, nem a betelepített vendégmunkások, nem a mutyizások, nem az, hogy még az unokáink is Kínának fogják viszafizetni a kölcsönt, nem az, hogy romokban a magyar mezőgazdaság, stb.

jún. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!