Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek a Vitézyt lejárató...

Ennek a Vitézyt lejárató videónak a színvonala mennyiben különbözik a FIDESZ által készített propaganda videóktól? Mit gondolnak a Karácsony Gergely szavazók erről?

Figyelt kérdés

A propaganda videót itt lehet megtekinteni:

[link]


Nem képmutató dolog ilyen hazug, lejáró videót készíteni a politikai ellenfelekről? A Párbeszédnek szabad ilyet csinálni, csak a FIDESZ-nek nem?

Hogy van ez?


(A youtube reklámként dobta fel nekem, undorító. Erre bezzeg van pénze a Párbeszédnek, budapesti fejlesztésekre pedig nincs nyilván...)



máj. 18. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem, ott a pénz fejlesztésekre a Budapesti Fejlesztési Központban. Benne is van a nevében. Nem erről szól a videó?
máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Az egy dolog... de pont ezek azok, amik miatt Vitézyvel problémák vannak. A stílust lejet kifogásolni, atartalmat nem.


Remélhetőleg a Karácsony-Vitézy vitán ezek szóba fognak kerülni, élesen, keményen, Geri szorítsa sarokba Vitézyt! Ha ebből ki tud bújni, meg tudja magyarázni, el tudja mondani végre, hogy ő mi a búbánatért nem a fidesz embere, akkor lehet sokan átpártolnak majd rá.

máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 everlight ***** válasza:
Szó szerint az igazságot mondja el,értem én hogy szimpatikus sok embernek Vitézy de akkor sem végzett jó munkát ezért rúgták ki mindenhonnan,
máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!