Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az érvénytelen szavazatokon...

Az érvénytelen szavazatokon is megmutatkozott a fidesz értelmi színvonala?

Figyelt kérdés
Sokan szegény szentkirályira szavaztak, meg egyszerre két jeleöltre... pedig ez még az értelmesebbik, nagyvárosi része a fidesz szavazóknak?
jún. 20. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az egy kicsit erős állítás, hogy a pestiek 46% fideszes lenne. Mert ugye ennyien szavaztak Vitézyre
jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azok se túl okosak akik nem látták előre hogy vitézy fidesz báb.
jún. 20. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A főváros alapjáraton is balos beállítottságú. Képtelenség, hogy 46% fideszes lenne, max ilyen 15-20% erős túlzással.
jún. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Ebből nem következik, hogy hülyék. Direkt is csinálhatták. Vagy hogy csak azért is oda húzzák be. Mint ahogy volt mindenféle szavazólap. Te nem láttál egyet sem? Van aki hozzáírt egy plusz jelöltet, sokan rajzoltak, üzeneteket írtak rá. Azok értelmesebbek?
jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Relatív,hogy mi a sok. 25000 érvénytelen szavazatból kb. 500-an voltak,akik így elcseszték, ez annyira nem sok ,főleg ha azt nézzük,hogy majdnem 800ezer ember vett részt a választáson és abból 500 ilyen hülyét lehetett találni, én ennél sokkal többre számítanék a fidesz szavazóktól.
jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A fővárosi közgyűlési listán 28,5% volt a Fidesz aránya, tehát ez a szűk 30%, az aki tényleg fideszes szavazó. Az, hogy a többiek miért hogyan szavaztak Vitézyre, az izgalmas kérdés, de a lehülyézésük biztos nem fog közelebb vinni a megoldáshoz.
jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor a maradék 16% az mi?
jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kovács Gergely az MKKP vezetője is Vitézyre szavazott.
jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan szavazó, aki leszavazott Vitézyre, de a Fidesz közgyűlési listájára nem volt hajlandó.


Az okokat nem tudom, mivel én fideszesnek tartom Vitézyt és nem szavaztam rá. De eldönteni, hogy az a 16% is fideszes, mert nem úgy gondolkodik, mint te, az a pontos látlelete, ami ebben az országba nvan, hogy mindenki utál mindenkit és senki nem hajlandó minimális erőfeszítést se mtenni, hogy megértse mások álláspontját.

jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8# Akkor ő is biztos fideszes.
jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!