Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez komoly, hogy az érvénytelen...

Ez komoly, hogy az érvénytelen szavazatok közül olyan összefirkált lapokat érvényesítettek, ahol teljesen véletlenül metsződik két vonal?

Figyelt kérdés
Link: [link]

jún. 14. 13:10
 1/8 Mad Max2 ***** válasza:
63%
választási csalás zajlik éppen...
jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
a család már lezajott. Annak korrigálása történik éppen
jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A link már nem él, de ha ilyen van, az bizony érvényes szavazat. Csak a versenyben lévő jelöltek nevei mellett található karikákat kell vizsgálni, ami azon kívül van, nem befolyásolja, hogy érvényes vagy érvénytelen a szavazat.

Megjegyzem, ha érvénytelenül akar valaki szavazni, akkor megy biztosra, ha minden karikába ikszel, onnantól kezdve meg bármit rajzolhat a papírra.

jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Az 1-es és annak felpontozói nem nézték meg a linket, ugyanis pont hogy karácsonynak húzták be ezeket, mint érvényes szavazat. Szóval nem fognak megdicsérni a pártközpontban, amiért ezt csalásnak nevezted :)
jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
#4: Ti vagytok azok, akik napok óta kész tényként állítjátok, hogy csalt a baloldal, bár minden szavazókörben volt fideszes delegált. Az egyes kollégát meg ismerhetnéd a Lendvay utcából.
jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mad Max2 ***** válasza:
39%
#5 Engem qwára nem ismerhet a Lendvai utcából mert én azt is utálom aki a fideszt szereti!
jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyan nem utálok valakit csak azért, mert más a véleménye, mint nekem, de a Fideszt éppen annyira rühellem, mint a DK-t és fiókpártjait. 4-es voltam.
jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos, mindegyik. Ezek érvényes szavazatok. Egyetlen karikában van egymást keresztező vonal. Valaki ennyire hülye, hogy még érvénytelenül szavazni se tud. Remélem ezen múlik majd 😂😂😂
jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!