Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért örülnek a 444-es és a...

Miért örülnek a 444-es és a telexes kommentelők a magyar válogatott kiesésének?Miért nincs bennük semmi szégyenérzet?

Figyelt kérdés
Aztán csodálkoznak,hogy a pártjaikat már 14 éve elveri a Fidesz...Undorító,amit művelnek.

jún. 26. 23:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
Az az undorító, ami te művelsz, ráadásul kicsit sem vicces.
jún. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

#25

Legálszentebb duma. Most mindenki ezzel jön, hogy jajj bezzeg az úszók, vívók, meg a kajakosok. Csak hogy az ezt szajkózó emberek 99 %-a ezeket a sportokat is telibeszarja és se az EB előtt, sem utána a büdös életben nem nézne meg egy úszó vagy öttusa EB-t. De most a foci miatt hirtelen mindenki nagyon büszke a többi sportág magyar sportolóira. Na de most hogy kiestünk a foci EB-ről, ugyanúgy szurkolhat tovább a kajakosoknak az anyukájuk meg az edzőjük, ahogy eddig is. :)


És itt most nem őket vagy a teljesítményüket minősítem, hanem a sok fotelhuszárt, akik csak a focistákkal való ellentét miatt pusztán, de hirtelen nagy cselgáncs meg párbajtőr fanok lettek. :)

jún. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Pl. a magyar öttusa egy olyan sport, amibe tényleg érdemes befektetni - szemben a magyar műfűrombolással! Az úszóink is elismerésre méltó eredményeket érnek el és még kézilabdában is vannak jó csapataink.

De az (helyi) "Afrika Kupa" több, mint komikus!

jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

32, nem vagyok álszent. Nézek magyar sportot, csak nem focit. Sosem szerettem a focit, 0rbán előtt sem. Viszont a magyar sportsikerek semmit sem jelentenek ennek az országnak. Ezért megy el innen már Romániába és Izraelbe is, mert itthon nem kapják meg ugyanazt a támogatást, amit ott.

Nem vagyok állszent, sportrajongó vagyok.

jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ha fociról van szó, én kb. 20 éve Portugál drukker vagyok, szóval ha úgy alakult volna, hogy mi megyünk tovább, akkor Magyarország - Portugália meccs lett volna. Na most én akkor is a portugáloknak drukkoltam volna, nem ennek a számolgatós magyar válogatottnak.😅
jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!