Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért örülnek a 444-es és a...

Miért örülnek a 444-es és a telexes kommentelők a magyar válogatott kiesésének?Miért nincs bennük semmi szégyenérzet?

Figyelt kérdés
Aztán csodálkoznak,hogy a pártjaikat már 14 éve elveri a Fidesz...Undorító,amit művelnek.

jún. 26. 23:21
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%
Mert az egész magyar foci a mi pénzünkből megy, és mégis egy nagy kaka a színvonala.
jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülök neki és szerintem a többség ezzel így van. Feltételezem egyébként, hogy a megosztottság miatt. Mindig mondtam, hogy a kormánynak nem kellene ennyire megosztania a társadalmat, mert ez senkinek nem jó. Se nekünk, se nektek. Jó lenne már végre egy barátságosabb légkör, ahol nem egymás ellenségei vagyunk.
jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

"Mi pénzünkből megy". A válogatott játékosok többsége külföldön focizik meg vannak fradisták,akik már nem az állami támogatásból élnek.

Állami segítség nélkül ugyanúgy maradtak volna a lepusztult,szégyenteljes stadionok,mint a balos kormány alatt.Akkoriban a Fradi a csődszélén volt,a válogatottnál meg a teljes nihil.

Okádék,amit egyes kommentelők írnak.

jún. 26. 23:27
 4/35 anonim ***** válasza:
88%
Én azon nevetek h Grúzia elverte a Portugálokat xD
jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
45%

Talán mert az Oroszpárti Orbánéknak kéne szégyenkezniük, hogy értelmetlenűl herdálják az ezer milliárdokat focira. Tönkretéve az egészségügyet, oktatást, gazdaságot, az egész országot.

Ha minden évben nmegnyernék a világnajnokságot akkor sem érne meg ennyi áldozatot.

jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
Pillanat: a nép mindent megadott nekik, hogy teljesítsenek, gyakoroljanak, felkészüljenek erre az eseményre. Rengeteg manit adott bele a társadalom.
jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

A Fidesz sokkal többet tett a magyar fociért,mint az előző,sportellenes kormányok.

Gusztustalan,ami a Telex és a 444 facebookos kommentfalán megy.

jún. 26. 23:28
 8/35 A kérdező kommentje:
Én azon se lepődnék meg,ha 2026-ban is a Fidesz nyerne.A Fideszt sem szeretem,de amit az o1g szekta leművel,az a legalja.
jún. 26. 23:31
 9/35 anonim ***** válasza:
84%
És ezt miért teszed politikai csoportba amikor van sport topic. Ja várj. Hergelés miatt.
jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 árokpart ***** válasza:
78%
Kérdező ez sem igaz! A Horn kormány idején a Bokros csomag kellős közepén 1995 őszén a Fradi a Bajnokok Ligájában 1996 január elejéig eljutott Lisztes Krisztiánnal az Ajax ejtette ki. Azért ez nem kis teljesítmény.
jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!