Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a MÁV-val kapcsolatban...

Mi a MÁV-val kapcsolatban kialakult helyzet legfontosabb oka?

Figyelt kérdés
40 éves átlagéletkor, állandó késések, klima és ülőhely hiánya stb.

jún. 26. 11:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

12:24

Nem én kérdeztem azt anno. Gondolom mivel nincs látszata, ezért nem értik minek a pénzszórás.

jún. 26. 12:56
 12/19 anonim ***** válasza:

#11 van látszata.

De persze az, hogy olyan szavazást írtál ki amiben csak egyféle választ adsz meg lehetőségként más mondatokkal, az sokat elmond, hogy mennyire is vagy kíváncsi valódi válaszokra. Semennyire.

jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utólag eszembe jutott, hogy olyat is kellett volna írni, hogy elégedett vagyok a szolgáltatással. Jogos a kritikád.
jún. 26. 13:14
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
Éppen ma néztem a kelenföldi pályaudvaron, hogy a sinek között mennyi szemét van, jelezve, hogy itt a Balkán...
jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
14 a legnagyobb problémát találtad meg
jún. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
68%

A mávot a kormány csak arra használja, hogy az oligarcháihoz talicskázza ki a közpénzeket.

[link]

[link]

Nem szempont, hogy a szolgáltatás magas színvonalú legyen. Sok helyen még ma is ugyanazok a kocsik járnak, mint a 90-es években és már akkor is bőven csereérettek voltak.

jún. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

Aki szerint jó a Máv az hazudik. 2019 óta olyan botrányoa hogy nem lehet szavakba önteni. Persze elhiszem hogy vannak olyan vonalak amiken ez kevésbé mutatkozik meg, de a keleti országrészen minden nap legalább egy órás késések vannak, átszállás, kisf.zom.


A választás napján konkrétan azt mondták be hogy azért nem indul el a vonat mert nincs mozdonyvezető!


Ennél bazzeg a Kádár alatt olajozottabban mentek a dolgok

jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
1987-es archiv menetrendeket nézegetek, pl. Miskolc-Budapest távlatban 5-10 perccel kevesebb volt a menetidő, mint most késés nélkül. :D
jún. 26. 16:31
 19/19 anonim ***** válasza:
60%
Mióta Cívis InterRégiók vannak egy darab elővárosi motorvonattal azóta többet állok, mint a 2000-es évek végén, amikor még sok utas volt.
jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!