Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bizonyíték arra, hogy...

D-Mano kérdése:

Mi a bizonyíték arra, hogy Bede Zsolt volt Magyar Péter diszkós balhéjának a provokátora?

Figyelt kérdés

Sok bejegyzést és tiktok videót látok arról, hogy a Tisza Pártosok szerint Bede Zsolt volt a provokátor Magyar Péter diszkós botránya mögött. De a témában egyetlen cikket sem találtam, de bizonyító erejű (amiben kép vagy videó lenne bizonyítékul) bejegyzést sem.


Ha ti tudtok ilyen bizonyító erejű cikkről vagy bejegyzésről, kérlek linkeljétek nekem kommentben.



jún. 23. 20:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

Magyar Péter azt mondja, és én Tiszásként elhiszem neki. Egyébként a provokáció nem ért véget, még most is tart Bede Zsolt részéről, akkor miért is kéne kételkednem?


[link]

jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

21


""Magyar Péter azt mondja, és én Tiszásként elhiszem neki.""



JUJ!!!!


Te akkor minden hazugságát ehiszed?

jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Kollár Steve provokálta, legalábbis őt említette név szerint Magyar Péter.

[link]

jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!