Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bizonyíték arra, hogy...

D-Mano kérdése:

Mi a bizonyíték arra, hogy Bede Zsolt volt Magyar Péter diszkós balhéjának a provokátora?

Figyelt kérdés

Sok bejegyzést és tiktok videót látok arról, hogy a Tisza Pártosok szerint Bede Zsolt volt a provokátor Magyar Péter diszkós botránya mögött. De a témában egyetlen cikket sem találtam, de bizonyító erejű (amiben kép vagy videó lenne bizonyítékul) bejegyzést sem.


Ha ti tudtok ilyen bizonyító erejű cikkről vagy bejegyzésről, kérlek linkeljétek nekem kommentben.



jún. 23. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%
jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
1. Ez nem bizonyíték. Ez M.P. verziója.
jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%

2.

egy homályos felvétel se bizonyíték!

ezzel az erővel rengeteg ufó felvétel és igazi lehetne!


De arra bizonyíték hogy Bede provokálja Magyart!

jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
M.P. kiírta, hogy Bede provokálta és te ezt bizonyítéknak veszed?
jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

1-es)


Ez nem bizonyíték semmire.

Bede Zsolt IS megosztotta azokat a képeket, ugyanúgy mint sok más ember és hírportál, amiken úgy tűnik, hogy Magyar Péter esetleg bepisilt vagy becsinált. Magyar Péter meg cáfolja, hogy ezek látszanának a képen.

DE: az sehol sincs itt még leírva sem, hogy ott lett volna Bede Zsolt vagy ő csinálta volna a felvételeket, de képek vagy videók meg végképp nincsenek itt Bede Zsolt ottlétéről.


Szóval 1-es) nem értem, mit akartál a linkeddel...

jún. 23. 20:50
 6/23 anonim ***** válasza:
38%

M.P. ír valamit és azt el kell hinni?

Ennyi hazugság után?

jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Én megnéztem a videòt, azt ha belassítod akkor látszik, hogy ányèk mert nem mindig ugyanott van, hanem ahogy fordul úgy megy vele az a sötèt rèsz is.


Tévesen árnyékra vetődött a Zsolti mert azt hitte hogy a saját közegét találta meg az az a szart !

jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

Origó:


"Magyar is több százezer forintba kerülő italokat fogyasztott, majd a vendégekkel kötözködött, míg végül a biztonságiak dobták ki"


Közben meg bevágnak mellé egy képet amin Magyar Péter tolja a Staroprament :D:D:D


Mondjuk tény, hogy a Staro a Bede féle proliknak már a luxus netovábbja, mert ők maximum Kőbányait meg Ászokat isznak.

jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, ne térjünk el a tárgytól!

Azt mondjátok meg nekem, hogy a Tiszások honnan a rákból veszik, hogy Bede Zsolt volt a provokátor és hogy milyen bizonyítékuk van erre!!

jún. 23. 21:30
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

Könyöröghetsz Fidder, a tárgytól nem tértünk el.


Ha az Ötkert luxus-szórakozóhely a Staropramen meg több százezres luxus-ital, akkor miért ne lehetne ott a sztoriban Bede proletár Zsolti?

jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!