Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bizonyíték arra, hogy...

D-Mano kérdése:

Mi a bizonyíték arra, hogy Bede Zsolt volt Magyar Péter diszkós balhéjának a provokátora?

Figyelt kérdés

Sok bejegyzést és tiktok videót látok arról, hogy a Tisza Pártosok szerint Bede Zsolt volt a provokátor Magyar Péter diszkós botránya mögött. De a témában egyetlen cikket sem találtam, de bizonyító erejű (amiben kép vagy videó lenne bizonyítékul) bejegyzést sem.


Ha ti tudtok ilyen bizonyító erejű cikkről vagy bejegyzésről, kérlek linkeljétek nekem kommentben.



jún. 23. 20:23
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10-es,

mi a francról beszélsz te??

1) Semmi luxus szórakozóhelyről vagy drága italról nem beszéltem. Azt sem mondtam, hogy nem lehetett ott Bede Zsolt.

Annyit mondtam, hogy sem MEGALAPOZOTT állítást, sem képi/videós bizonyítékot nem találtam arról, hogy ott lett volna. Épp ezért kértem itt valami forrást vagy linket, ami ezt az állítást alátámasztja. De ilyet eddig nem kaptam itt, csak mellébeszélést és tématerelést.

2) Nem vagyok "Fidder".

jún. 23. 21:46
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
Persze tudom, soha egyik kérdésednél sem vagy Fidder.
jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Mi Hazánkos vagyok.

Ami a balosok kevésbé értelmes rétege szerint Fidesz szatelit párt, tehát ugyanaz.

Ami persze 100%-ig nem igaz.

De tegyük föl, hogy igaz: A Mi Hazánkosok szemében a Mi Hazánk a Fidesz jobboldali ellenzéke. A törzs-Mi Hazánkosok akkor is utálják a Fideszt, ha a Mi Hazánk véletlenül, általuk nem észre vetten, tényleg csak megjátszott ellenzéke lenne a Fidesznek.

Most hogy tisztáztuk ezt a dolgot, van valami bizonyítékod is Bede Zsolt ott létére / közre működésére vagy csak a felesleges p. fázáshoz értesz??

jún. 23. 22:04
 14/23 anonim ***** válasza:
94%

Én is Mihazankos vagyok!


Csak azt nem értem Mihazánkosként miért véded Bedét?

jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14-es,


Nem védem. Nem is ez a lényege az egész kérdésemnek sem.

Bede Zsolt helyett lehetne a vád tárgya Random Róbert is. Azt akarom kideríteni, hogy a Tiszások honnan szedik ezt az információt, mire alapozzák, miért hiszik el??

Nekem azzal semmi bajom, ha Bede Zsolt lebukik azzal, hogy egy alja hazug Fidesz általi besározási művelet kivitelezője. Ha így van, menjen csak a süllyesztőbe: egy Fideszessel kevesebb- nekem is csak annál jobb.


A kérdésem igazi lényege, hogy a Tiszások:

1) honnan szedik az információjukat?

2) miért tartják azt megalapozottnak, ha eddig egy Tiszás sem tudott nekem érdemi forrást vagy bizonyítékot mutatni?


Itt most arról a jelenségről van szó, hogy egy Tiszásnak elég csak sejtetni valamit Magyar Péter védelmében, és megalapozott bizonyítékok nélkül is simán elhiszik, sőt, határozottan képviselik az adott állítást, holott f. ngjuk sincs róla, hogy az igaz-e vagy sem...

jún. 23. 22:22
 16/23 anonim ***** válasza:
56%
Dehogynem véded Fidder.
jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

15.

A 14-es vagyok!


" kérdésem igazi lényege, hogy a Tiszások:


1) honnan szedik az információjukat?


2) miért tartják azt megalapozottnak


Sehonnan nem szedik a Facebook oldalukom ki is írzák a csapattársaiknak ne gyanúsítsák Bedét mert vsak leégetik magukat!


Viszont Bede mindenképpen sáros, mindegy mi a szerep.

jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

17-es,


Annyi biztos Bedéről, hogy a rendelkezésre álló anyagból próbálja lejáratni Magyar Pétert. De hogy ennél több köze lenne hozzá, azt 1) készséggel elhiszem 2) valid bizonyítékot eddig nem találtam rá.


Másfelől: a Fidesz vs. Tisza párharcban "minden pofon jó helyre megy..." 😃😃

jún. 23. 22:34
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Baxus!


Mire végigolvastam az összes kommentett , kihűlt a vacsorám.


Most mehetek újra megmelegíteni!

jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

1) Még mindig nem a jelen kérdésre válaszolsz!!! -Nincs is valid válaszod rá??


2) Most itt van egy link, temérdek információval. Kérlek, emeld ki nekem, hogy mit kellene néznem benne/ melyek az állításoddal kapcsolatban releváns részei a linkelt tartalomnak. Ha meg a linkelt videó egy része, amit közölnél, kérlek adj időbélyeget a videóhoz.

jún. 23. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!