Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánkosok, mennyi bizonyít...

Mi Hazánkosok, mennyi bizonyíték kell még?

Figyelt kérdés

A valóság tagadás végett a kérdés költői, de természetesen kíváncsi vagyok a véleményetekre.


https://www.youtube.com/watch?v=nE_6r9CYOUI


[0:27-től - 0:59-ig] tartó részt meghallgatva mi a véleményetek?


Sok bizonyíték illetve jel volt már eddig is a Fidesz és a Mi Hazánk együttműködésére (aka. szatellitpárt), de most egy, a Fideszből igencsak magas rangot képviselő miniszter is szinte köntörfalazás nélkül ezt állítja.



jún. 14. 00:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

Semennyi.

Az aki Mi Hazánk szavazó az pontosan tudja, hogy (egyfajta) Fidesz szavazó is egyben. Csak annak egy radikálisabb aspektusa, de egyáltalán nem titok a Fidesszel való együttműködése.

jún. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint 51%-ot ért el a Fidesz az EU-s választásokon?
jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1: Én úgy látom, hogy ez kisebb körökben nem így jön le. Például kistelepüléseken a fideszesek tudják, hogy a mihazánkosok is közülük valók de fordítva nem. Még a saját képviselőik sem feltétlenül. Erre a mostani szavazáskor "döbbentem" rá. (mármint arra, hogy a saját, település szintű képviselők sem feltétlenül vannak tisztában vele)


#2: Ezek szerint...Gulyás Gergely össze is adta gyorsan fejben.

jún. 14. 00:19
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

Ez nagggyon gyenge bizonyíték!


Próbálj még keresgélni !

jún. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4: Nem kell keresgélni, én láttam eleget ~2020 óta. Nem győzködöm senkit, véleményekre vagyok kíváncsi. Ha kíváncsi vagy, akkor találni fogsz megannyi kisebb-nagyobb "jelet", ha meg nem, akkor úgyis maradsz "hívő". :)
jún. 14. 00:23
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Aztmondta,hogy az MH nem háború párti.Ez mit bizonyìt?
jún. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#6: nem az a lényegi rész, bár az is elmond sokat, hogy az MH-t sosem támadja a fidesz nyíltan. Néha egy kis cicaharcot lenyomnak a parlamentben de ennyivel be is zárul a kör. Hallgasd kicsit tovább, amikor matekol a százelékokkal. Az már talán többet mond.

De nyilván MH szavazónak úgy is mindegy, mi a valóság.

jún. 14. 00:53
 8/21 Morfondir ***** válasza:
77%

Csodálatos az emberi képzelet. :) Olyasmiket lát bele a valóságba, ami nincs is ott...

Nem is nézted meg, vagy csak nem értetted?

A Telex riportere feltesz egy kérdést, amiben azt is állítja, hogy "56% háborúpárti pártokra szavazott."

Erre válaszolta Gulyás Gergely:

" A MI Hazánkat nem vádoltam háborúpárti állásponttal".

A matek is a "háború-ellenes" pártokra vonatkozik, és nem másra. Ilyen egyszerű. Egyébként:

[link]

jún. 14. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Amikor a nagyar jelenben egy komcsi rendszert izig vérig kiszolgáló ember szerepel.


[link]


Ez tart nekünk nyugatellenes előadásokat, az volt a feladata a komcsi rendszerben is, hogy a nyugatott lejárassa nálunk.


Milyen rendszerváltásról van itt szó?


Kommunista a Mi Hazánk is?

jún. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

1. A mi Hazánk és a Fidesz egyes dolgokban egyetért, mert mindkettő konzervatív, jobboldali párt.

2. Toroczkai és az MHM ugyanúgy támadja a Fideszt, mint a többi pártot. De ez nem jelenti azt hogy "szatellitpárt".

3. Vannak olyan ügyek, amelyekkel az ellenzék (baoldal) is, meg az MHM is egyetért. Akkor hogy lehetnek Fidesz szattelitpárt?

jún. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!