Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánkosok, mennyi bizonyít...

Mi Hazánkosok, mennyi bizonyíték kell még?

Figyelt kérdés

A valóság tagadás végett a kérdés költői, de természetesen kíváncsi vagyok a véleményetekre.


https://www.youtube.com/watch?v=nE_6r9CYOUI


[0:27-től - 0:59-ig] tartó részt meghallgatva mi a véleményetek?


Sok bizonyíték illetve jel volt már eddig is a Fidesz és a Mi Hazánk együttműködésére (aka. szatellitpárt), de most egy, a Fideszből igencsak magas rangot képviselő miniszter is szinte köntörfalazás nélkül ezt állítja.



jún. 14. 00:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
Gyengén adod elő az erőlködést. Csak be kakilj!
jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
8%

*Be ne kakilj akart lenni.


Még semmi konkrét bizonyítékot nem tudtatok felmutatni, ez gyaníthatóan ezután is így marad.

jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
1, egy MHs sem gondolja ezt,utálják a Fideszt,jobban,mint a balosok. Az MH ugyanis nem korrupt, nem tenné tönkre az országot, nem hazaáruló stb a Fidesz egy jobblibsi párt. Ahogy anno Bajnai mondta, Orbán és Gyurcsány is demokrata... attól hogy két párt egy kérdésben ugyanazt gondolja, még nem működik együtt...
jún. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Legalább egy bizonyíték kell. Ez nem az. Köze sincs ahhoz, amit hazudsz.
jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeteket, erre is számítottam. Igazi hívők vagytok, úgy néz ki, hogy marad, részben miattatok is a fidesz 2/3.


Fura amúgy nekem, mint politikailag pártatlan, hogy lehet ennyire elfogultnak lenni bármelyik párt irányába és még konkrét jeleket is teljes mértékben ignorálni.


Most ezt minden párt hívőre értem, nincs különbség jobb-bal vagy akármilyen oldal között.

jún. 14. 10:01
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
Miért,mert ha a fideszesek angol wc-re mennek akkor az Mh-sok nem lehet? Menjünk pottyantós Wc-re?
jún. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

15.

Te kire szavaztál? Amúgy nagyon ostoba a hozzáállásod Kérdező!

jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

Az mh-sok nem elfogultak. Épp ezért mh-sok. Mikor a Jobbik elvtelen lett, akkor átmentek ide. A Jobbiknak vége, az MH él.

Én nem is csak mh-s vagyok, más pártokat is jónak tartok.

A baloldal olyan szinten van hogy az mh meg a Jobbik meg mindenki Fidesz szatellit párt. A Fidesszel együtt meg nácikat vizionálnak az MH-ban.

jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

#16: nem, sosem volt erről szó. Nem az van, hogy a fidesz vagy bármelyik párt csak rossz szándékú törvényeket, javaslatokat hoz.

Így az sem igaz, hogyha valamiben egyetért jelen esetben az MH meg a Fidesz akkor egyből szatellit párt lesz. Viszont amikor olyanokban is egyetért, ami a magyarok lenézését, a közpénz felesleges elszórását szorgalmazza az azért nálam intő jel.


Van olyan téma, amiben egyetértek az MH-val de nekem ez a sunyi, pofába belehazudós stílus nem tetszik. Meg sok esetben nagyon szélsőségesek is, egyáltalán nem demokratikusnak látszó eszközöket használnának.



#17: olyan pártra, amelyet szimpatikusabbnak találtam a többinél. Nem érte el az 5%-ot és nem is ül a parlamentbensem, de ha valakire muszáj volt szavazni akkor őket tudtam megszavazni. Velük sem értek egyet sok mindenben de kevésbé riasztóak talán.


#18: baloldal igazából évek óta nincs. Van egy látszat kirakat de kb. súlytalanok. Én nem nác*zok, szimplán ezt látom politikai oldaltól függetlenül az MH-ról. Kezdetben azt hittem lehetnek normálisabbak is de minden ilyen irányú elképzelésem megszűnt mára.

jún. 14. 11:28
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! (10-es vagyok)


Én nem vagyok MHM párttag, sem MHM szavazó, csak hogy értsd. (És Fideszes sem vagyok!)


Ha a MHM a Fidesz "alpártja" akkor hogy lehet az hogy...

1. ...Bayer Zsolt gazembernek nevezte Torczkai Lászlót?

2. ...A Fidesz birodalom szórólap kihordói megtagadták a szórólap kihordást az MHM-nek?

3. ...Toroczkai László és Orbán Viktor már legalább 6-szor vitázott a Parlamentben?

4. ...Toroczkai László és kolléganője felderítettek egy olyan maffiát, amely egészen a kormányig ér, és sok Fideszes ember érintett benne?

5. ... Az előbb említett tevékenység miatt Toroczkait és kolléganőjét zsarolták?

+1 ... az MHM elszámoltatást akar?

Úgy hiszem, egyenlőre ennyi bizonyíték elég.

Mégegyszer megjegyzem: nem vagyok sem Mi hazánkos, sem Fideszes, tehát nem vagyok "igazi hívő". Nem tagadom le, a valóságot, mert az amiről te beszélsz nem a valóság. Mint ahogy megjegyeztem: mivel két párt ideológiailag közel áll, egymáshoz, ezért van olyan dolog amiben egyetértenek.

Most viszont arra kárlek, te mutass bizonyítékokat, te mondj érveket amelett hogy a Mi Hazánk egy Fidesz "alpárt". Eddig mi érveltünk, de te mindet elutasítottad. Akkor TE mivel bizonyítod azt hogy a Mi Hazánk egy Fidesz "szatelit" párt?

Források:


https://www.youtube.com/results?search_query=toroczkai+orb%C..

https://www.youtube.com/watch?v=iB4RaNpBJAU&list=PLNe1ifBOUo..

https://www.youtube.com/watch?v=s1KLR_VXRP0

https://www.youtube.com/watch?v=Fo_bm80nijw

jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!