Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Magyar Péter...

Mit gondoltok Magyar Péter tegnapi "mulatozásáról"?

Figyelt kérdés

Mindenki azt állítja, hogy Petya ittas állapotban garázdálkodott, nőket molesztált, trágárkodott. Viszont a helyszínen készült videofelvételekkel ezeket az állításokat nem lehet egyértelműen bizonyítani, csak az látszik, hogy fiatalok gyűrűjében táncikál, majd a biztonságiak lefogják és kivezetik a szórakozóhelyről. A történtek után Facebook posztban reagált, visszaemlékezése szerint egy fideszes provokátor kezdett el felvételeket készíteni róla, majd elkezdte ócsárolni, amire ő feldühödött és kikapta a kezéből a telefonját.


A történtek után gondolkodóba estem. Először is mit keres egy háromgyerekes családapa éjszaka egy discoban huszonévesek közt? Értem én, hogy elfáradt az országjárásban, na de akkor is. Mielőtt valaki felháborodna ezen, nincs semmi bajom azzal, ha valaki így vezeti le a felgyülemlett energiát, de azért ez mégis csak érdekes. Ti mit gondoltok erről? Mert én most nagyon elbizonytalanodtam Magyar Péter személyével kapcsolatban. :(



jún. 22. 19:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%
Minden hétre jut egy újabb botrány,lassan kezdem sajnálni a Fideszes propagandistákat mivel Magyar nélkülük is sikeresen lejáratja magát.
jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
aki diszkóba megy közismert személyként ne csodálkozzon ha provokátorba fut. tudhatná mivel támadják hogy célkeresztbe van, egy politikusnak ezt tudnia kellene.
jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
#22 Igazad van.
jún. 23. 11:59
 24/24 anonim ***** válasza:
jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!