Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok magyar politikus, miért...

Sok magyar politikus, miért nem vállalja fel hogy meleg?

Figyelt kérdés

Mi van abban? Egyszer mindannyian coming outolunk, hacsak nem akarunk egy kínsereves életet leélni melegként.


A legtöbb politikus miért kivétel ez alól? Vitézy is meleg, de mégis closet gay, a Pride-rannem menne el, illetve a magánéletéről nem nyilatkozok. Szájerről akkor derült ki, mikor jött le az ereszen.



jún. 19. 13:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Bocs Niki, ha személyesre vetted, nem ellened irányult. Nekem is van mit még fejlődnöm elfogadás terén..
jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 harminezer oxigén ***** válasza:

#31

nem vettem személyesre

csupàn abban nem értünk egyet hogy szerinted az orientàció közlése az màr a szexuàlis szokàsokkal (ki kivel mikor hànyszor hogyan) való kérkedés, én és a #26-os pedig azon a véleményen vagyunk hogy az ember alapvetően közösségi, tàrsas lény, és ha nem egy barlangban él remeteként akkor bizony ez a téma is a közösség, tàrsadalom része, mint ahogy koràbban is írtam a rokonok, baràtok, ismerősök érdeklődnek valamilyen szinten a magànéket, pàrkapcsolat felöl és ez nem csak a szex körül forog.


itt van pl az én esetem, végre közel 4 év pereskedés és jogvita utàn meg tudtam csinàlni a jogi nem- és névvàltoztatàst, ezt pl munkahelyen a hr-el közölnöm kellett mivel adatvàltozàs és egy munkahelyen beszélgetnek az emberek és ha én nem is akarnàm elmondani akkor is el fog terjedni hogy tavaly még "Attila" voltam idén meg màr Niki. nekem "muszàly" kérkednem vele

vagy azok a transzneműek akik a mostani törvények miatt nem tudnak nevet vàltoztatni, úgy néz ki mint "Bea" de az okmànyokon és így minden papíron, szerződésen, orvosi papíron "Béla" van


Niki

jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!