Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok magyar politikus, miért...

Sok magyar politikus, miért nem vállalja fel hogy meleg?

Figyelt kérdés

Mi van abban? Egyszer mindannyian coming outolunk, hacsak nem akarunk egy kínsereves életet leélni melegként.


A legtöbb politikus miért kivétel ez alól? Vitézy is meleg, de mégis closet gay, a Pride-rannem menne el, illetve a magánéletéről nem nyilatkozok. Szájerről akkor derült ki, mikor jött le az ereszen.



jún. 19. 13:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
30%
Mert magánügy. Minek kell ezt felvállalni egyáltalán? Nem értem.. Senkit sem érdekel, hogy ki kivel dug, haveri társaságban sem hiszem, hogy előjönne ez a téma.. Az ember nem szokott csak úgy a szexualitásáról beszélni. Miért tenné? Alapesetben ez senkit nem érdekel. Ez a coming outolásosdi szerintem értelmetlen, mert mit vállal fel és minek kell a másik orrára kötni, hogy apu, Józsi vagyok és a Bélával dugok? Senkit nem érdekel... El lenne kb az utolsó téma (se), amiről bárkinek is beszélnék. Az időjárásról is szívesebben beszélek.
jún. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

11:

Te nem tudod, hogy a kollégád, barátod, testvéred, gyereked házas-e?

jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
21%
12# Más dolog tudni valamit, meg megint más az, ha valaki az orromra köt valamit úgy, hogy én nem kérdeztem. Még ha meleg is lennék, tuti nem beszélnék egy haveri társaságban erről, mert egy baráti kapcsolatban, vagy társaságban szerintem nincs helye a szexualitásnak.
jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 harminezer oxigén ***** válasza:
90%

#11

a legtöbb coming out nemúgy jön hogy direkt az orrok alá akarják dörgölni.

a legtöbb (legalább is amiket személyes ismeretségből ismerek) az úgy jött elő hogy a baráti társaság gyakran felkérdez: van most valakid? kivel jársz? miért nem látunk soha csajjal/pasival? stb és az illető már nem akar/bír tovább mentegetőzni, hazudni.

a családnál ugyan ez a helyzet, családi rendezvényeken, szülinap, karácsony, névadó stb. pl esküvőn: tiéd mikor lesz? miért nem a pároddal jöttél? stb.


nekem is így volt pl nem rég az osztálytalálkozómon (transznemű vagyok, de a tranzícióm még nem annyira előrehaladott hogy egyértelmű legyen) néhányan tudták már akikkel kb napi szinten tartom a kapcsolatot, de akiket 10-20 éve nem láttam, tőlük jöttek kérdések, akik már tudták, ők is kellemetlenül érezték magukat mert, nem tudták hogy a többiekelőtt hogy vállalnám fel. ezért jott a coming out.


Niki

jún. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%
14# Nem kell hazudni se, de nem kell a másik orrára se kötni, hogy kivel mennyit kefélek.. Ez intim dolog, társaságban ezzel kérkedni alpári viselkedés.
jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak kefélésről szól az emberek élete. Van aki pl aszex, de férfiként a férfiakat szereti. De mégsincs semmi
jún. 19. 17:41
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Mert a társadalom nem civilizálódott még 1989 óta minimálisan sem.
jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

#15

a coming outot te hogy képzeled?

nem arról van szó hogy ki kivel hogyan hányszor milyen pózban hanem, szolídan váladzolsz hogy azért nem mert meleg, lezbi, transz vagyok, ezért nem látatok még ellenkező nemű partnerrel, ezért nem a párommal jöttem stb.

te mint heteró, ha rákérdeznek hasonló dolgokra hasonló szitukban, te reflexből azt válaszolod hogy "hogyan vágtad gerincre az xy lányt"?


Niki

jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
18# De ki kíváncsi a szexuális orientációdra? Ennyit mondasz: hogy jelenleg nincs párom. Pont...
jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

#18

úgy olvasom hogy, nem ment át az irományom mondanivalója

és mi van ha van párja, udvarlója?

talán x éve tartós kapcsolatban él? és csak azért nem a párjával ment a családi/baráti rendezvényre hogy, a szeretteit ne a szembesítéssel "csapja arcon" de felkérdezik?

akkor a "jelenleg nencs párom" fordulat az hazugság, terelés

te magad írtad a #15-ös hozzászólásodban hogy "nem kell hazudni se"

akkor hogy is van ez? az ember lányának/fiának nem kell hazudnia de!, ha ez a téma, a felkérdezés öszinte megválaszolásának a módja, akkor mégis, nehogy valakinek az orra alá dörgöljem a szexualitásom?

most akkor ne hazudjak de, mégis? vagy hazudjak de mégse?


Niki

jún. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!