Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok magyar politikus, miért...

Sok magyar politikus, miért nem vállalja fel hogy meleg?

Figyelt kérdés

Mi van abban? Egyszer mindannyian coming outolunk, hacsak nem akarunk egy kínsereves életet leélni melegként.


A legtöbb politikus miért kivétel ez alól? Vitézy is meleg, de mégis closet gay, a Pride-rannem menne el, illetve a magánéletéről nem nyilatkozok. Szájerről akkor derült ki, mikor jött le az ereszen.



jún. 19. 13:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
20# Ne erőlködj, Niki...
jún. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 harminezer oxigén ***** válasza:
79%

+

ha már a párodra kérdeznek az már közvetlen az orientációdra való rákérdezés, mivel ha ellenkező nemű nevet mondasz az a heteroszexualitást jelöli ha veled azonos neműt az pedig a homoszexualitást (esetleg a biszexualitát)


Niki

jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 harminezer oxigén ***** válasza:
79%

itt szerintem te vagy aki erölködik


Niki

jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
32%

Mert senkinek semmi köze hozzá, hogy egy adott politikusnak (vagy bárkinek) milyen a szexuális irányultsága.

A Pride-ra meg tudtommal nem kötelező mennie a melegeknek. Lehet, hogy nem tetszik nekik az a miliő, hiába melegek.

jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 harminezer oxigén ***** válasza:
100%

bàr, szerintem hogy "ki erőlködik" az nem a mi tisztünk megítélni mert mi ketten csak a személzes, szubjektív véleményünket mondjuk, majd az olvasóközönség megítéli


Niki

jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%

Azért itt vannak problémák, ha valakinek a szexuális orientációról csak a szex jut eszébe. Alapból ott van a szerelem is, ami biza sokszor nem magánügy, hisz a lakodalom lényege, hogy a világ orrára kötöd, hogy szeretsz valakit. Vagy amikor a heteroszexuális ismerőseid bejelentik, hogy babát várnak, akkor ott is kiakadsz, hogy miért közölték veled, hogy a férfi ismerősöd beleélvezett a női ismerősöd hüvelyébe? :D Nem a Rorschach teszt hibája, hogy te minden tintapacán szexelő testeket látsz.


De igazából nem heteroszexuálisnak lenni azért még mindig egy "különleges" életút, mert mégis csak egy olyan világban kell navigálni, ahol ez sokaknak nem tetszik. Így aztán megismerni se tudsz valakit igazán, ha ilyen alapvető dolgokat nem tudsz róla. Tökre befolyásolja a társas kapcsolatokat is, pl a nők teljesen máshogy viszonyulnak a meleg férfiakhoz, mint a heterókhoz. Már rengetegszer tapasztaltam pl szórakozóhelyeken az éjszaka közepén, hogy egyből kényelmesebben és biztonságosabban érezték magam körül a nők, amikor megtudták, hogy meleg vagyok. De olyan is volt, hogy kénytelen voltam coming outolni, mert a barátkozást közeledésnek és flörtölésnek vették. A szexuális orientáció azért rengeteg társas szituációt kontextusba rak.

jún. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
47%

"Alapból ott van a szerelem is, ami biza sokszor nem magánügy, hisz a lakodalom lényege, hogy a világ orrára kötöd, hogy szeretsz valakit."

Öö, de, magányügy. Magánügy az is, hogy rendezel-e lakodalmat (egyáltalán megházasodsz-e, vagy van-e párod), vagy nem.

jún. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát jogod mindenképp van eltitkolni párkapcsolatodat, de ha kilépsz a gyakorikerdesek.hu antiszociális világából a valóságba, akkor azt fogod látni, hogy a többség nem él ezzel a lehetőséggel a barátaik, családtagjaik és ismerőseik előtt. Az átlag ember boldogan és hangosan felvállalja a párját a világ előtt.
jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Hogyan vállalja fel, ha manapság erre politikát építenek. Gyűlölködnek, gyűlöletet szítanak. Ha felvállalja, saját magát végzi ki.

Szájer saját maga írta le, hogy anya a nő, apa a férfi majd lecsúszott a csatornán. Azt hiszem Alföldi Róbert mondta egy interjújában, hogy ő sajnálja szájert, mert ott igazából saját maga, a szembesítése elől menekült.

jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem kell felvállalni. Minek? Ha rákérdeznek, akkor nyilván elmondhatod. Én sosem értettem ezeket az ünnepélyes előbújásokat, hogy valaki karácsony szenteste, vagy családi összejöveteleken ellenállhatatlan vágyat érezzen, hogy elmondja- ő márpedig homoszexuális. Senkit nem érdekel, hogy ki kivel bújik egymással ágyba. És mielőtt rámsütnétek a homofób bélyeget..: SENKI szexuális élete nem érdekel. A HETERÓKÉ sem. Az se, ha Béla, meg Sári napi háromszor.. Az sem érdekel. Magánügy. Szívesen barátkozok melegekkel is, ha rendesek egyébként. Nálam ez nem probléma. :) De a szex, mint téma nem való baráti társalgásra.
jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!