Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok magyar politikus, miért...

Sok magyar politikus, miért nem vállalja fel hogy meleg?

Figyelt kérdés

Mi van abban? Egyszer mindannyian coming outolunk, hacsak nem akarunk egy kínsereves életet leélni melegként.


A legtöbb politikus miért kivétel ez alól? Vitézy is meleg, de mégis closet gay, a Pride-rannem menne el, illetve a magánéletéről nem nyilatkozok. Szájerről akkor derült ki, mikor jött le az ereszen.



jún. 19. 13:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
a levitézlett is mint gulyás, szájer stb nem vállalhatja fel hogy meleg, a fidesz emberei, egyből munkanélküliek lennének, lásd szájer.
jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%

Ha Fideszes politikusokról van szó, nem is értem a kérdést. Kicsit ütné egymást a homofób politikával.


Emlékeztek még Jörg Haiderre? Ő is homofób politikát hirdetett, aztán a melegbárból gyorshajtva igyekezett édesanyjához, amikor halálos balesetet szenvedett. Szép halál.

jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok oda Gulyás Mártonért, de azt becsülöm, hogy csak úgy mellékesen, egy mondat erejéig tárgyalta, hogy a saját neméhez vonzódik. Nem értem, miért kellene hogy téma legyen. Az sem téma, hogy egy-egy politikus vonzódik-e a szadomazóhoz vagy jelmezes szexhez.


Az meg, hogy egy politikus felvállalja a melegségét, illetve hogy részt vesz a Pride-on, két merőben más dolog. Nem egy olyan ember van, aki köztudomásúan meleg, semmit nem szégyell rajta, de a Pride-féle magamutogatástól irtózik, sőt kontraproduktívnak tartja.

jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem elfogadó a társadalmunk.
jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Mert a melegséget politikai fegyverként használják. Ha több politikus coming outolna, akkor ezt a fegyvert elvesztenék és többé nem lehetne vele uszítani.
jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

"Nem értem, miért kellene hogy téma legyen. "


Azért kellene, hogy téma legyen, mert pl egy "titkolt" meleg politikust meg lehet zsarolni.

Főleg, ha egy szélsőségesen melegellenes párt tagja.

Egy nyíltan meleg politikust kitálalással nem lehet sarokba szorítani.

jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%

1

Nem feltétlenül lenne munkanélküli, csak át kéne nyergelniük a fidesz meleg tagozatába, az LMP-be.

Bár valószínűleg kevesebb juttatást kapnának és korlátozottak a helyek, de biztos találnának megoldást a párttagok.

jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek az emberek is, mert, ha valaki coming outol, akkor sokan azzal jönnek egyből, hogy ez kit érdekel, mi közünk van hozzá, de, ha meg nem teszik meg, akkor az is baj. :D Nekem is furcsa, hogy mi értelme az ilyen nyílt titkoknak, de közben azt is elismerem, hogy nincs jogunk tudni, ha nem akarnak erről beszélni.


Gulyás Marcit egyébként erőszakosan coming outoltatta a kormánypárti propaganda, ő se magától hozta fel a dolgot.

jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
61%

#5

Mindenki tudja, hogy Ungár meleg, mégsem téma. Vitézyről én most hallottam először, Gulyás Gergelyről már korábban is.


Nem érdekel, és nekem az szimpatikus, aki a szexualitását magánügykénnt kezeli, nem mászkál a prájdon. Normális embert nem érdekelnek más szexuális szokásai. Ez a politikusokkal is így van.

jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%
#9 A pride nem erről szól. Ezzel az erővel a házasság is milyen undorító már, ott csókolóznak (úristen!) 200 ember előtt meg enyelegnek.
jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!