Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok idős lehet aki ilyen...

Sok idős lehet aki ilyen megfontolásból szavaz a fideszre?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet, hogy a szomszéd bácsi megmondta hogy ő azért szavaz a fideszre, mert hogy ő azt hiszi hogy két kimenetele lehet a választásoknak, vagy a fidesz vagy a kommonisták' nyernek, a kommonisták'at meg gyűlöli teljes szívéből, me azok elvették még rége a kulák nagyapja földjeit.
jún. 18. 16:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#19 Csak jelzem Fidder, az hogy elhordod a másikat minden hülyének, nem érv... ;)
jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

#21!


Viszont, ha leírom, hogy miért tartom hülyének a másikat, akkor az érv. :D

És, ha az érintett nem is mer válaszolni, csak érvek nélkül hülyéz, kutyáz, az egy beismerő vallomás. :D

jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz sokkal jobb utódpártja az egykori MSZMP-nek, mint az MSZP valaha is volt.

Meg kéne kérdezni a vén hülyétől, hogy az imádott narancsosai visszaadták a nagyfater följét? Csak mert nagyobb mértékben árusítják ki, mint anno a komcsik.

65 év felett amúgy is el kéne venni a szavazati jogot. Aki pár éven belül úgyis beadja a kulcsot, az ne döntsön már olyan kérdéseben, ami meghatározza ez elkövetkezendő évtizedeket.

jún. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
66%

"65 év felett amúgy is el kéne venni a szavazati jogot." - ez hülység.

Akkor az élete utolsó 15-20 évében már ne szavazzon?

jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

"Én sem szavaznék kommunistákra" - még szerencse, hogy kommunisták 1985 óta nem indulnak választásokon nálunk."


Szellemi örökösei indulnak. Lásd: Fidesz, ahogy a 3-as válaszomban utaltam rá.

jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!