Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok idős lehet aki ilyen...

Sok idős lehet aki ilyen megfontolásból szavaz a fideszre?

Figyelt kérdés
Hallottam ilyet, hogy a szomszéd bácsi megmondta hogy ő azért szavaz a fideszre, mert hogy ő azt hiszi hogy két kimenetele lehet a választásoknak, vagy a fidesz vagy a kommonisták' nyernek, a kommonisták'at meg gyűlöli teljes szívéből, me azok elvették még rége a kulák nagyapja földjeit.
jún. 18. 16:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Nem, de mindenkinek joga van úgy mérlegelni, ahogy ő akar. Viszont ő legalább nem nevez apunak politikusokat.
jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sok az ilyen szavazó, valóban. Mostmár statisztikailag is kimutatható, hogy a FIDESZ-ből ÖAPSZ-lett (Öreg Autokraták és Posztkommunisták Szövetsége). A fiatal demokraták ma a Tiszát támogatják - ez statisztikai tény.


Sajnos az idős, beteg, kiszolgáltatott emberek megtévesztéséből építi a hatalmát az állampárt - ez is igaz.

jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Biztos van ilyen is, de igazából a fidesz az a párt jelenleg, amelyik igen erősen hajaz módszereiben, retorikájában a kommunista pártra. Persze a propagandájukat azért sokan benyelik és ezért nem veszik ezt észre.

Én sem szavaznék kommunistákra: nekem a dédapám földjét vették el, miután félholtra verték.

jún. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Rengeteg ilyen van , ők azok akik nem tudják hogy fidesz is egy kommunista párt.
jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a fajta kommunistázás már ritka. 14 éve beléjük van táplálva a migránsok, Soros, Gyurcsány mese, azt fújják inkább. Meg a háborút.
jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
Sajnos rengeteg ilyen koporsótöltelék van.
jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
"Én sem szavaznék kommunistákra" - még szerencse, hogy kommunisták 1985 óta nem indulnak választásokon nálunk.
jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Komministák alatt ma már mindenki a kommuninista állapárt (MSZ(M)P) és annak utódját (DK), illetve elvbarátait (Momentum, Párbeszéd, Jobbik) értik.
jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit OFF: Az idősek nagyon TV függőek és bármit bekajálnak amit ott hallanak. Zéró kritikával.


Nagymamámtól például mindig azt hallottam egyetemistaként, hogy Budapest maga a fertő, a kollégiumokban meg vigyázzak, mert látja a TV-ben hogy ott aztán minden rosszba belevisznek a fiatalok. Drogok, erőszak, verekedés. Hát a TV ezt mondja.


Én meg kb. röhögtem magamban végiggondolva, hogy a kollégiumi ismerőseim nagy része simán csak ártalmatlan kocka volt.


Sajnos ugyanez megy a migránsokkal, háborúval, Sorossal, Gyurcsánnyal. Ezek kérdés nélkül elhiszik, hogy Soros a fő gonosz, mint egy filmben, vagy rajtunk múlik a világ békéje.

jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%

Egyrészt, az idősek mindent elhisznek amit "hivatalos" forrásból látnak, anyám is ragaszkodott az A energiaosztály háztartási géphez, semmilyen észérv nem érdekelte, pl hogy a 80 ezer forintos árkülönbség évi 1800 forintos fogyasztáskülönbséget jelent, és csak A+++ kell. Aztán felolvastam neki az EU szabályváltozást, miszerint eltűntek a +-ok, és a 3 évvel ezelőtti A+++-ok az új rendszer szerint D-k lettek, azt már elhitte, de előtte mondhattam neki bármilyen kilowattóra/ évet, nem számít, csak a betű.

Sokáig fideszes is volt, kb 2016-ban gyűlölte meg.


Ilyenek az öregek, ráadásul sok a kádári békeidőkbe térne vissza, kádár reinkarnációja meg orbán, olyan rendszert is épít.

jún. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!