Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az érvénytelen szavazatokat...

Az érvénytelen szavazatokat nem Vitézynek kenne számolni, hiszen úgyis őrűá húzták volna?

Figyelt kérdés
Sok helyen nem látható módon, hanem vékonyan húzták ki Szentkirályi Alexandrát. Én is őt húztam be. AZt hittem visszavonta a visszalépését. Nem követem órára pontosan a híreket. Nyilván minden Alexára behúzott szavazat Vitézyre ment volna, mert ő is fideszes. Karácsonyra úgyis csak spotestek szavaztak

jún. 13. 09:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

6


Szóval nem csak debil vagy, de vakegér is 😂

jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Vitézynek szurkolok (pontosabban bárkinek, aki nem karigeri), de azért ez nem ilyen egyszerű. Nem biztos, hogy minden érvénytelen szavazat ugyanazért érvénytelen. Biztos van olyan is, aki pl. nem jelölt be senkit, vagy karigerit és Vitézyt jelölte, vagy ráírta saját magát és bejelölte, stb. Persze abban is biztos vagyok, hogy az érvénytelenül szavazók nagy része Vitézyre szavazott volna, de össze kell számolni.
jún. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
7 Az összesnél?
jún. 13. 10:04
 14/17 A kérdező kommentje:
És akkor minek van a többi?
jún. 13. 10:05
 15/17 A kérdező kommentje:
9 Nem azt mondtátok, hogy Vitézy fideszes? :LOL
jún. 13. 10:05
 16/17 anonim ***** válasza:
29%
Látszik a 12-es válaszom pontozásából, hogy a libsik fél mondatnál tovább nem képesek olvasni :D
jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem is tudnak tovább
jún. 13. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!