Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az érvénytelen szavazatokat...

Az érvénytelen szavazatokat nem Vitézynek kenne számolni, hiszen úgyis őrűá húzták volna?

Figyelt kérdés
Sok helyen nem látható módon, hanem vékonyan húzták ki Szentkirályi Alexandrát. Én is őt húztam be. AZt hittem visszavonta a visszalépését. Nem követem órára pontosan a híreket. Nyilván minden Alexára behúzott szavazat Vitézyre ment volna, mert ő is fideszes. Karácsonyra úgyis csak spotestek szavaztak

jún. 13. 09:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*protestek
jún. 13. 09:34
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

De úgy kellene. Sőt, a fel nem vett szavazólapokat is Vitézyhez kellene számolni...


Más egyéb hülyeség?

jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Dehogynem
jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Sokszor előkerül a téma, hogy intelligenciaszinthez kéne kötni a választást. Hát hogy is mondjam, ez az áthúzott jelölt dolog kiváló szűrő lett. Én már csak azért is érvénytelenné nyilvánítanám az összes szavazatot, ahol Szentkirályira (is) ikszeltek, mert nehogy már a hülyék, abnormálisok, deviánsak, degeneráltak döntsenek...
jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a karácsonyra leadott szavazatokat is húzzák vitézyre, biztos csak meg voltak tévesztve a szavazóbiztosok nem tudták mit kell nézni....
jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szentkirályira leadott szavazatok úgyis Vitézyre mentek volna, ha tudtuk volna hogy visszalépett. Nem lehetett látni a szavazólapon ugyanis. A ballibek olyan ügyetlenül húzták le
jún. 13. 09:43
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Minden szavazókörben ült fideszes, tudja, használni a tollat, vonalzót?
jún. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

6


És ha a kutya nem ül le szarni, akkor megb assza az Orbán Viktort.

jún. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

"Szentkirályira leadott szavazatok úgyis Vitézyre mentek volna"


Miért szavazott volna egy jobboldali háborúellenes fideszes a ballib háborúbártira?


Nem a mihazánkos jobboldali jelöltre kéne húzni?

jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 rafihenger ***** válasza:
100%
A ki nem nyomtatott szavazólapokat is Vitézhhy Dávid gróf úr nevére kell jóváírni.
jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!