Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most Budapest egyik fele...

Most Budapest egyik fele ünnepel, hogy Karácsony egy hajszállal megnyerte, másik fele meg csalódott, hogy Vitézy egy hajszállal elvesztette?

Figyelt kérdés
Ti melyik tábort képviselitek?

jún. 12. 09:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
27%

“ Ezt érdemes elolvasni és elgondolkodni rajta; ráadásul NEM Origo.... //telex cikk”


Tehát mivel a telex megszakértette, hogy biztos ezért meg azért volt 5% érvénytelen szavazat, ezért nincs is szükség felülvizsgálatra. Ti szimplán hülyék vagytok. Erre nincs jobb szó. Jogállamban feltételezésekre hivatkozni érvként amellett, hogy ne számolják újra? Ha veletek történt volna tized ekkora atrocitás, úgy visítanátok, a Holdról is hallatszana. A rendszer leállásos konteó, ami 100%-ban b@romság, s azt tudja, aki érti, hogy történik a szavazás, még most is téma nálatok. De mikor a szavazatok 5% érvénytelen, s megfigyelők jelentettek választási rendellenességet. Aztán ti fotel@armok, a kérelem ismerete nélkül hivatkoztok arra, hogy milyen feltételezést böfögött be a telex, ami miatt nem kell újraszámolni. Meg kell nézni, mi volt az a 20 000 érvénytelen szavazat, s nem a telex véleménycikkét jogerősnek nyílvánítani. Ha Karácsonyék nem csaltak, akkor nincs félnivaló.

jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Karácsonyék hogy csaltak volna, ezt elmondanád? Tudtommal minden bizottságban volt fideszes ésenzéki tag. A fideszeseknek ezzel tisztában kellett lenniük. Akkor rugjak ki oket, mert nem huztak ki rendesen a neveket.


Azokat meg ne kezdjuk el sajnalni, akik nem tajekozodnak a jeloltjukrol, arrol h visszalépett-e. Meg mi ez, hogy kettőt is x-elnek?? Ennyi erővel az EP-lapon több pártra is adtam volna voksokt akikkel szimpatizalok.

jún. 12. 09:59
 23/29 anonim ***** válasza:
59%

22# de azon a szavazólapon, mármint az EP sen nem volt visszalépett szervezet/ párt, amit ki kellett volna húzni.

Még egyszer hangsúlyozom, a szavazólapon váló ilyen jellegű áthúzás, ahogy a képen látható, megtévesztő, aki nem lát tökéletesen, vagy nem megfelelő a helyiség megvilágítása, ott komolyan befolyásolhatja a dolgokat.

És hát érdekes az is, hogy 3 kerületben kiugróan magas az érvénytelen szavazatok aránya?

Ezt mivel magyarázod??.🤔🤔

jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon csalódott vagyok, mert ilyen lehetőségünk nem lesz több.

Fogom a fejem…

De örülök hogy budapest felének legalább volt igénye a változásra.

jún. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
64%
Én is egyetértek a 24-essel. Egyre jobban tolódik el Budapest is és határolódik el a régi bandá dolgaitól.
jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
De szerencsere sokak rajottek, hogy itt csak egy fideszes cselrol van szo es atszavaztak
jún. 12. 11:50
 27/29 anonim ***** válasza:
#26 zsenik vagytok, atomtudósnak kéne lennetek. Titeket nem lehet befolyásolni olyan könnyen, lenyűgöző, csak irigykedni tudok a gyors, tökéletes, helyzetfelismerő készségeiteken.
jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#11 a felvételen nem mondott ilyet, igy nincs is mit tagadni.
jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
#24 szerintem ha ez az ország egyszer vegre megtanulja hogy hogyan tudja eltaakarítani a szemetet, akkor utána bármikoe meg tudja majd ismételni.
jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!