Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most Budapest egyik fele...

Most Budapest egyik fele ünnepel, hogy Karácsony egy hajszállal megnyerte, másik fele meg csalódott, hogy Vitézy egy hajszállal elvesztette?

Figyelt kérdés
Ti melyik tábort képviselitek?

jún. 12. 09:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
39%

Nem szeretném ha bűnöző lenne a főpolgármester!


Karácsony:


Ha Vitézy nyer, lapáttal agyonverjük!

jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
35%
Én megvárom,hogy újraszámlálják a szavazatokat.
jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
11%
Az antisport Karácsony szerintem a lapátot sem bírja el.
jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

Igen, ráadásul ahogy nyert, hát erősen kétséges...az érvénytelen szavazatok kérdése még mindig kérdés.

De én inkább úgy közelítem meg, hogy gyakorlatilag nagyon gyenge lábakon áll a legitimációja, hiszen nincs többség mögötte szavazói szempontból sem, de pl politikai szempontból sem, lsd közgyűlés összetétele.

Ha marad is, ki fogják csinálni...ha nem is lapáttal fogják agyonverni...

jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
40%
1, a magyar jogrend sajnos nem tud mit kezdeni, holmi hangfelvételekkel. Semmiféle következménye nem szokott itt lenni ezeknek, sőt, még annak se, ha illegálisan hallgatnak le és jelentetik meg a médiában.
jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%
#1 kérlek mutasd meg hogy hol mondott ilyet Karácsony!
jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%

Ezt érdemes elolvasni és elgondolkodni rajta; ráadásul NEM Origo....🤔

[link]

jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
46%

5# akkor Magyar Péter hangfelvétel kapcsolatban is elismerted, hogy tulajdonképpen SEMMI, jogilag nem releváns!

Köszönöm.

jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
45%

8, nem én ismerem el, hanem a magyar komány.

Ha jogilag releváns lenne, a kormány már lemondott volna.

Nagyon szivesen.

jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

4) én meg úgy közelítem meg, hogy nem volt egy túl fair választás. Lehet nem volt túl jó főpolgi, sokan kedvelik, de sokan nem, viszont az tény, hogy 5 éven keresztül több milliárdot költött el a rogáni propaganda a lejáratására. Két nappal a választás előtt visszaléptették Szandit, aki így kb 200.000 szavazatot adott oda Vitézynek.


És Karácsony még így is nyert. Szerintem a 47,5% nem olyan rossz egy ilyen versenyben, ami nagyon is nem volt fair. Ha hárman indulnak, Karácsony biztosan győz.

jún. 12. 09:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!