Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most Budapest egyik fele...

Most Budapest egyik fele ünnepel, hogy Karácsony egy hajszállal megnyerte, másik fele meg csalódott, hogy Vitézy egy hajszállal elvesztette?

Figyelt kérdés
Ti melyik tábort képviselitek?

jún. 12. 09:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%

5.

Bűncselekmény esetén felhasználható hangfelvétel!


De egy főpolgármestert nem mernek majd lecsukni meg van valami mentelmi jog is amit a Mi hazánkon kívül senki sem akarta hogy eltöröljék!



6.

Ne csináld hogy nem hallottál róla!

Még Karacsony se tagadja!


[link]


Lapáttal fogják agyonverni Vitézyt – mondta egy titokban készült hangfelvételen Karácsony Gergely

jún. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
43%

11, jah persze, kivéve, ha a bűncselekményt Rogán Antal követi el azzal, hogy kihúzza a nevét a nyomozati iratokból.


Egy jogállamban lehet, de nem Magyarországon.

jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%
Különösebb bajom nem volt Karácsonnyal, nála többet Tarlós sem csinált. Vitézyvel sem lenne, ha a FIDESZ nem támogatná.
jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

12# mi bizonyítja?

Varga Judit mondott valamit.

Kérdés, igaz e, ismerte e pontosan az ügy részleteit, stb. Valamit félreértett, túl gondolt.

Pl én kijelentem otthon, hogy szerintem a szomszéd qrvákat futtat. Felveszi titokban a feleségem.

Utána nyilvánosságra hozza...

Mi történik?

Szerinted egyből készpénznek veszi a rendőrség és kérdés, bizonyíték, stb nélkül betont hozzá és bilincsben elviszi?...

jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
47%
Én nem csalódott vagyok, hanem dühös. Új választást kell kiírni Budapesten a rontott szavazatok száma miatt. Minden demokratikus országban így lenne.
jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%

15# egyetértek, ugyanis a szavazólapon, Szentkirályi nevét sok helyen úgy húzták ki, hogy szinte nem is látszik az áthúzás, ergo konkrétan MEGTÉVESZTŐ megoldás, és aki oda ikszelt, az érvénytelen...

Ezért új szavazás kell, és a szavazólapon CSAK Karácsony és Vitézy neve szerepeljen.

jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Szánalmas, hogy azon vergődnek páran, hogy egy magan-baráti beszelgetesben mit mondott par eve Karacsony. En is elkuldom nap mint nap a Fideszt melegebb eghajlatra.


Ti komolyan nem veszitek eszre mi a baj? Az hogy itt lehallgatjak az embert, es ezzel probaljak lejaratni.

jún. 12. 09:28
 18/29 A kérdező kommentje:
16) mi abban a megteveszto? A csapbol is ez folyt. Ha valaki nem tudja kik a jeloltek es osszevissza jelol, ne akarjon senkinek sem a jovojerol donteni.
jún. 12. 09:29
 19/29 anonim ***** válasza:
81%
18# akkor nézd meg az általam korábban linkelt telex cikkben szereplő szavazólapok, és egyből rájössz, hogy mennyire NEM korrekt módon húzták le Szentkirály nevét, szinte nem is látszik az áthúzás....
jún. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
65%
Az NVI bejelentette, hogy azok a szavazatok érvényesek, amiknél Szentkirályi és Vitézy nevéhez is behúzták az X-et. Szóval ez alapján azt gondolom, újraszámlálás lesz.
jún. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!