Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 2026-ra véget ér az ukrán...

Ha 2026-ra véget ér az ukrán háború, akkor a Fidesz már nem fog tudni ezzel riogatni, ezért alacsonyabb támogatottságra számíthat?

Figyelt kérdés

jún. 12. 01:29
1 2 3 4 5
 41/42 Pombe ***** válasza:

#34: "És arra is szeretnék választ kapni kedves Pombe, hogy Franciaországban is propaganda volt, mert ugye Macront leváltották, pont mert segíteni akart/ akart az Ukránokon. Tehát ott is agymosás megy?"


Én asszem, ezt a kérdést nem csak Franciaországra, hanem az egész EU-ra kell kiterjesztenünk.


A szélsőségesen jobboldal persze hasonlóan érvel, mint Orbán mindenhol Európában, de szerintem közel sem akkora sikerrel. Európában a szélsőségesen jobboldali eszmék terjedését sok minden más katalizálta.


Orbánnak azért szvsz. volt sok mindenben igaza is. Pl. a migránspolitika eléggé el lett cseszve. Túlontúl is megengedőek voltak a liberálisok, és azért tényleg az ésszerűségtől elrugaszkodott az EU a nagy szívjóságában. Azért talán szigorúbban kellett volna kezelni a migráció terjedését, nagyobb ellenőrzéssel. A háború okozta infláció és egyéb gazdasági problémák is hergelték a jónépet, de szerintem nem olyan értelemben, mint nálunk, hogy az ukránokat tartották volna hibásnak, vagy az USA-t vádolnák agyatlanul felbujtással, csak egyszerűen elegük van a háborús támogatásból, afféle túlzó pénzszórásnak tartják, ami már az életszínvonalukat veszélyezteti, továbbá ott van a már-már erőszakosan terjedő olyasféle liberális nézetek is, amik tényleg orrba-szájba próbálják átnevelni az embert a homoszexualitás elfogadására. Az a baj, hogy ezek a térítő tevékenységek nem mértékletesek, fokozatosak, hanem tényleg harsányan erőszakosak, és túlzón megbélyegzők még azokkal szemben is, akik nem homofóbok, csak elfordulnak, mert egyszerűen tényleg nem bírják két férfi csókolózását se. Tényleg, már engem is felhúz, hogy mint egy hülyegyereket, állandóan nevelni akarnak a Netflixen hemzsegő homoszexualitás állandó promótálásával, és csak azt látom, hogy ez a töménység már baromság! Ennek semmi köze a valósághoz, és ezzel az erőszakkal inkább csak azoknak ártanak, akiknek segíteni szeretnének. Most képzeld el, hogy egy szélsőjobbos, vagy valami primitív full konzervatív, hogy csikorgathatja a fogát, amikor már nem tud egy filmet se végignézni a Netflixen emiatt. Azután ott van a már-már diktatórikus PC (political correct) ráerőszakolása mindenre...


Mondjuk, ez már nekem is enyhén szólva sok. Az újfajta Oscar díj...: [link]

Idézve: "egy kritériumrendszernek való megfelelés már önmagában a művészi önkifejezést csorbítja. Nem is kicsit."


Azért a hülyeségnek is kellene, hogy legyen határa... blőőőe...


Egyébként Európa jobbosodásának okairól itt:

[link]

jún. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Veteránmacska ***** válasza:

Értem.


Az Orbán-Putyin, a vadászhàzban folytatott: lànccsörömpöléses pohárcsengés közbeni eszmecseréjènek lesz triógiája? :D

jún. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!