Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz nem tudna valahogy...

A Fidesz nem tudna valahogy kevésbé aljas módon sikeres lenni?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy a hatalom megtartása miatt vezetik félre az embereket. Minden pártnak célja sikeresnek lenni, de ekkora erőforrásokkal nem tudnák ezt legalább tisztességesebben csinálni?

jún. 11. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehetne, de ez a (számukra) legkifizetődőbb megoldás.
jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Mit kéne mondaniuk? Hogy sosem volt cél az Ausztriához való felzárkózás? Hogy sosem volt cél a nyugati bérszinvonal, inkább behozunk keleti vendégmunkásokat? Vagy mondják azt a falusiaknak, hogy sosem lesz jobb életed, de köszönjük, hogy 1 kg húsért cserébe ránk szavazol? Ezzel valszeg nem lennének olyan népszerűek.
jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Jol tolják. Ki mondta, hogy mindent higgyünk el?!
jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2: Nem azt mondom, hogy önmagukat szapulják, ez nyilván nem életszerű és nem is elvárható. Inkább arra gondoltam, hogy ne találjanak mi mindenféle ellenségképeket, amik ellen küzdhetnek és amikkel ijesztgethetik a választókat, hanem például tűzzenek ki olyan célokat, amiket valóban el tudnak érni, aztán pedig kampányoljanak azzal, hogy látjátok, megígértük, megcsináltuk. Miért nem lehet így és miért kell mindig ez a negatív kampány? Így is eléggé negatív ez a nép.
jún. 11. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Meg lesz a hátulütője. Néhány nap. Hamarosan sipalkolni fognak csúnya prüsszel miatt.
jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A sikerrel nehéz vitatkozni.
jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Orbán Orosz diktaturában nőt fel, mást nem ismer és elképzelni sem tud, most is csak orosz segítséggel tud hatalomban maradni. Ráadásul az apja napi gyakorisággal félholtra verte gyerekkorában, tehát egy kiméletlen, kegyetlen, szadísta, örültté vált.

Akármilyen Magyar Péter, Orbánhoz képest normális.

jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezért nem tudom, hogy mit kezdjek Magyar Péterrel, Orbán is normálisként kezdte.
jún. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Így van én is hasonlóképpen érzékenyen kezelem ezt a kérdést. Egyébként meg a magyar embernek jelenleg elég ez amit a fidesz csinál, mert ez még mindog működik. Sokkal nagyobb szemléletváltás kellene, hogy véglegesen eltöröljük a fideszt.
jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!