Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitézy miért nem tud csak...

Vitézy miért nem tud csak simán gratulálni Karácsonynak a győzelméhez?

Figyelt kérdés
Mit akar elérni azzal a sok érvénytelen szavazattal? Ha az okos választó Szandikát is bejelölte, az automatikusan érvénytelen. Pláne ha kettőt.

jún. 11. 21:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
66%
Jó vergődést.
jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
77%

#10

Én sem hiszem, hogy Karácsony. Csak néhány önjelölt senki úgy gondolta, jó ötlet csalni. Meg egy bizonyos párt megint sajátosan értelmezte a jogállamiságot, meg elment a falig (a visszaléptetéssel). Nem Karácsony ellen vagyok, csak felháborít az egész helyzet, mert nem lehet demokratikusan viselkedni senkinek, annál itt mindenki okosabb…

jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
75%
Itt az egyetlen csalás Vitézy Szandra visszalépése volt. Ja meg a venezuelaiak.
jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
52%

#13

Hasonló helyzetben te lennél legjobban felháborodva. Csak most nem azzal történt, akire szavaztál.

jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó vergődést.
jún. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
17%

#15 nem vergődünk te szerencsétlen. Én Vitezyre szavaztam, de drukkolok hogy ne derüljön ki valami sumákság mert az a demokráciát rombolja és ez gyanu nem a FIDESZ-től jött hanem a baloldalról. Szégyen lenne…

Tisztázni kell ezt, 99% hogy marad az eredmény, lenyugodhatsz.



“ Itt az egyetlen csalás Vitézy Szandra visszalépése volt. Ja meg a venezuelaiak.”


Plakátok átragasztása mi?

Logikád szerint MZP akkor csalt 2018-ban az előválasztáson mikor Karácsony Gergely visszalépett?

Csalás lett volna ha tegyük fel Dávid lép vissza Karácsony Gergely javára (mikor még az ásványvíz az asztalon volt?)

jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
32%
Pedig vergődsz. :D
jún. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
23%
#17 ha te mondod. :D
jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
A nyájba próbáltok kapaszkodni akik annyira szellemi fogyatékosok, hogy egy x kifog rajtuk. Szánalmas. Inkább kapjátok el neki a bőrszivart, ha már azt szereti.
jún. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
#19 ez a demokrácia. Nyilvan nem tokeletes, de nincs jobb.
jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!