Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izgatottak vagytok, hogy...

Páncélos szúnyog kérdése:

Izgatottak vagytok, hogy ebben a ciklusban mi mindet fog csinálni Karácsony Gergely?

Figyelt kérdés

Számomra nagyon szimpatikus és egyben a legfőbb erénye, hogy leépíti az autós közlekedést és inkább a biciklisek kerülnek a képzeletbeli dobogóra.

Annyira sok biciklis sávot festett, amelynek során megnövekedett a dugók száma és ideje, hogy több autós úgy dönt, hogy leállítja a motort és elkezd sétálni. A levegő annyival frissebb lett az állókocsi sorok mellett, hogy egyszerűen felüdülés sétálni a városban, és biztosra tudhatom, hogy nem kapok tüdőrákot a közeljövőben.

Az is külön tetszett, ahogy Karácsony Gergely és a kormány évekig egy higgadt, értelmes vitát folytatott a Lánchíd felújításával kapcsolatban.


Szóval én nagyon bizakodó vagyok, és szerintem bátran ki lehet jelenteni, hogy idén is felülmúlja önmagát mint az előző években.



jún. 11. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Persze, már alig várom, hogy a méhlegelők mellett birkalegelők is legyenek, hogy a szavazók se maradjanak éhesek.
jún. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem összeroppan, mert nem tudja majd irányítani a várost.
jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, bár jobb szó rá az, hogy félek.
jún. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aludni nem tudok, annyira...
jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy filozófus, aki rohadtul nem ért semmihez, szerinted mégis mit fog csinálni...?

Ezért volt jó Tarlós, mert ő mélyépítő mérnök, igazi szakember! Nem is engedném, hogy mindenféle senkiházi lehessen polgármester...

jún. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!