Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit mond nektek az, hogy a...

Mit mond nektek az, hogy a FIDESZ elköltött több milliárdot Karácsony lejáratására, ott akadályozta a működését ahol tudta, indított egy "független" jelöltet, aki sok ellenzékinek is népszerű volt, majd levette a jelöltet, és így is Karácsony nyert?

Figyelt kérdés
Ilyen szinten leszerepelt a kormánypárt Budapesten?

jún. 11. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Tőle félnek a legjobban, ő a remény a 26-os kormányváltásra. Ja nem az egy másik félnótás.


Az hogy Tarlós volt polgármester egy anomália volt, egy féllábú kutya is esélyesebb, mint a Fidesz jelöltje.

Ellenben az beszédes, hogy pár száz szavazattal tudott csak győzni Karácsony, ez jól mutatja, hogy mennyire elégedettek vele az emberek ha az 580 ezer ellenzéki érzelmű szavazóból (540 ha a Mi Hazánkat nem vesszük oda az ellenzékhez) ő "csak" 370 ezret tudott meggyőzni.

jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, beleadtak apait-anyait, pénzt, erőforrást nem kímélve és még így se jött össze. Durván ki lehetnek akadva Budapestre, ismerve azt, hogy a fidesz mennyire nem bír egy kicsit sem veszíteni, nemhogy nagyot. Ráadásul a sors is adott nekik egy fricskát azzal, hogy sokáig úgy tűnt, ezt elvitte Vitézy. Baromira megnéztem volna a fejüket hajnali háromkor, amikor realizálták, hogy Karácsony 324(!) szavazattal fordított🤣
jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3) szerintem azt is vedd számításba, hogy Vitézy szavazatainak nagy része a fidesztõl jön. Ha Szentkirályit nem veszik le, akkor szerintem 50% felett nyert volna Karácsony.
jún. 11. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

"Ha Szentkirályit nem veszik le, akkor szerintem 50% felett nyert volna Karácsony."


Ha Szentkirályi marad, akkor Karácsonynak nem több, hanem kevesebb szavazata lett volna.

Így azok egy része, akik előtte Vitézyre szavaztak volna inkább Karácsonyhoz mentek.

47,53% az objektíve egy jó eredmény.


Ha Szentkirályi marad, akkor lett volna egy 45-25-25 környéke. Vagy 40-30-25.

jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%
Azt mondja nekem, hogy a kérdező nem százas.
jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

6) Feltételezve, hogy nem a "buta" Fideszesek szavaztak érvénytelent a főpolgármester választáson (24 ezer, 10 ezerrel több, mint ahány érvénytelen a listán volt), nem szavaztak át a Mi Hazánkra (a polgármester jelöltjük 9 ezerrel kapott több szavazatot, mint a pártjuk a fővárosi listán) akkor is Vitézi 371 ezer szavazatot kapott, míg a Fidesz 227 ezret.


Ezt írtam az előbb is csak nem jött át neked, hogy 144 ezer nem Fideszes a "Fideszes jelöltre" szavazott. (de simán lehet ez a szám 160 ezer is)

jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4.

Ha valaki V-re szavazna, akkor mit befolyásolja az, hogy a szavazólapon ott van-e SZ vagy nincs, és ha nincs akkor miért szavazna mégis hirtelen K-ra? Szerintem te sem érted.

jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Vicces és szánalmas.Évek óta nem tudják Pestet megtartani,látszik,hogy az embereknek ott elege van belőlük.
jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy a budapestieknek van eszük, a Fidesztől meg mostanra ez a minimum, amilyen aljas csaló banda.

Sajnos úgy néz ki, lesz egy utolsó utáni kör is most, ha már "tisztán" sehogy sem ment, akkor majd utólag az obskúrus érvénytelen szavazatokkal mókolnak, így a végére végre ők nyernek, igaz ehhez csak kb. 6 lépcsőben kellett csalni, de mit számít az nekik, a meccs addig tart amíg mi nyerünk, megmondta a pohos is.

jún. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!