Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A súlyos kijelentései után,...

A súlyos kijelentései után, miszerint lapáttal súlytotta volna agyon szegény Vitézy Dávidot, Karácsony Gergelynek illene lemondania?

Figyelt kérdés
[link]

jún. 11. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
A magyarnemzet fideszes szócső.
jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
vitézi meg fidesz csicska.
jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én ilyet is mondtam egy haveromnak, hogy ha nagyon bátor lennék, lelőném Orbánt. Eddig nem kerültem börtönbe.
jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem vagy nagyon bátor. :D
jún. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon ki es miert hallgatja le Budapest fopolgarmesterenek beszelgeteseit?
jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Természetesen nem. Ez belefér a véleménynyilvánítás szabadságába, pláne, hogy nem is a nyilvánosságnak szánta a mondatot.


Ha mindenkit lehallgatna a rezsim ebben az országban, fél Magyarországnak le kellene mondania, mert az emberek bizony, mikor nem hallják őket az O1G rezsim undormány kápói, ezeknél sokkal durvábbakat is mondanak a rezsimre!


Az emberekben rengeteg a jogos indulat, és ezt szavakban kifejezik egymás között. Az más kérdés, hogy a valóságban senki sem tenné meg a rezsim undorító vezetőivel azt, amit érdemelnek, mivel 1.) egy fideszesért is ugyanannyi börtönt kapsz, mint egy emberért, 2.) csak összemocskolod velük a jobb sorsra érdemes lapátot (még egy ganézó villát se kennék össze velük!).


Ja, és egyébként "SÚJTOTTA", nem pedig "sulytotta" lenne magyar nyelven - de ezt egy fideszkárosult honnan is tudná (miután az oktatást már rég szétbarmolta a hazaáruló rezsim)?

jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Alapvető nyelvtani hibákat vétesz, te hazafy FideSS tag.


Amùgy eddig az volt a baj Karàcsonnyal hogy tutyi-mutyi. Most meg az hogy erőszakos? Mindegy, csak bègessen a nyáj.


Nekem szimpibb lett Karàcsony, emberibb lett a szememben

jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 everlight ***** válasza:
Abszolút jelentéktelen beszéd.Lázár Jancsi,vagy Orbán ennyi rővel már 10 szer lemondhatott volna amilyen felháborító kijelentéseket tettek,
jún. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!