Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy kiderült, hogy az...

Most, hogy kiderült, hogy az ATV is rogáni propagandaadó, mi lesz a csatorna sorsa?

Figyelt kérdés
A nézettsége várhatóan csökkenni fog?

jún. 11. 11:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%
Jól van, akkor leírom, mert sokan nem tudják, mi az ATV. Némethsanya alapította, aki a Hitgyüli főlelkésze is. 2010 előtt Némethsanya még nagy haverja volt az akkori SZDSZ-szel, akik pártkoalícióban voltak az MSZP-vel. 2010 után, az MSZP-SZDSZ szétesést követően szövetségre lépett a FideSSel, és pl. az ex-SZDSZ-es, most már nagy konzervatív Hack Péter is a lelkészük lett. Az ATV viszont az új fideSS-es egyeszség keretein belül is megmaradhatott ellenzéki hangvételű, azzal a kikötéssel, hogy a kormánypártokat nem támadja olyan véres szájjal, mint az RTL és az akkori simicskista pálforduló HírTV. Szóval itt minden csak érdekekről szól, a magyar politika tele van pálfordulásokkal. Nincs olyan, hogy rogáni propagandaadó... konkrétan az M1 is csak azért az jelenleg, mert közmédiaként a FideSS uralja, de 2010 előtt meg az akkori kormánypárt szekerét tolta. Magyarpetike csak próbál ellenségképet gyártani most épp az ATV ellen is, mert megsérült a narcisztikus egócskája. :/
jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

"Jól van, akkor leírom, mert sokan nem tudják, mi az ATV. Némethsanya alapította, aki a Hitgyüli főlelkésze is."


A Gyakori Kérdések és a Tisza Párt alternatív valóságában. Az ATV-nek jelenleg tulajdonosa Németh Sándor, de valójában a 2000-es évek elejétől volt folyamatosan növekedő részesedése, miközben az ATV már a 90-es évek elején is létezett.

jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
12)De attól,hogy a tulajdonosa mèg nem ő a szerkesztője a közéleti műsoroknak
jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#11: "megmaradhatott ellenzéki hangvételű, azzal a kikötéssel, hogy a kormánypártokat nem támadja olyan véres szájjal, mint az RTL és az akkori simicskista pálforduló HírTV"

Az számomra nem szabad sajtó, amikor ilyen feltéleket szabnak.

jún. 11. 12:49
 15/22 anonim ***** válasza:
32%

Én nem is írtam azt, hogy Németh Sándor beavatkozna a műsorszerkesztésbe, csupán arra az alternatív valóságra utaltam, h NS alapította az ATV-t, ahogy az előző hozzászóló olyan magabiztosan hirdette.


Sokat nézem az ATV-t, egyszer sem hallottam azt sem, hogy a műsorvezetők a Hit Gyülekezete mellett agitáltak volna, ahogy azt Magyar Péter állítja, hogy büszkén hirdetik a felekezeti hovatartozásuk a műsorokban.

jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
Igen, utána néztem és elnézést, egyetlen tárgyi tévedésem volt: még hozzá az, hogy nem Némethsanya alapította, ő csupán felvásárolta az "agro TV"-t.
jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
32%

#9


Na ne már!

Tehát nem érték alapon gondolkozol, hanem ideológiain?

Az nagyon gáz.

jún. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

#17: Miért kevered a kettőt és miért adsz olyasmit a számba, amit nem mondtam?

Ha szigorúan az érték alapot nézzük, akkor sem tetszett eddig sem, hogy érezhetően a DK-nak kedvezett a csatorna és nem volt objektív.

A tulajdonosi háttér egy másik dolog, bár lehet nem független ettől.

jún. 11. 15:12
 19/22 anonim ***** válasza:
95%

Egy kis olvasnivaló annak, akit érdekel:

[link]

jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#17 A te személyeskedésed is gáz... ugyanis az ideológiák is egyfajta értéktárat képviselnek. Bár ma már a legtöbb ideológiát követő valójában eklektikus értékeket vall.
jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!