Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy kiderült, hogy az...

Most, hogy kiderült, hogy az ATV is rogáni propagandaadó, mi lesz a csatorna sorsa?

Figyelt kérdés
A nézettsége várhatóan csökkenni fog?

jún. 11. 11:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Attól, hogy MP otthagyta Rónai Egont, még nem propaganda adó. Ha MP azt mondja akkor sem.
jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Hát akiknek most derült ki azoknak gratulálok. Azért nem volt ez olyan nagy titok.
jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
1, nem attól, hanem a tulajdonosaitól az.
jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

#3


De amíg nem MP mondta, addig mindenkinek megfelelt a HIT mint tulajdonos? Ez így komolytalan.

jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon jól meglátszik, ki, mi tartozik a fideszhez. Kik és mennyi pénzt tolnak bele reklámon keresztül. ATV-be már pár éve jó sok a reklám.
jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
3)Már számtalanszor elmagyaraztak,hogy Nemet Sándor nem szól bele a műsorszerkesztésbe.A sok meghívott kormànykritikus szakértő és ellenzéki politikus is ezt támasztja alá,és a musorvezetők személyei is
jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
4-6, az Átlátszó irt erről és mivel nekik elég sok minden be szokott jönni abból, amit irnak, meg, amit a saját fülemmel kihallok a riportokból sokszor, ezek alapján nem én leszek az, aki az Átlátszót megcáfolja ezügyben.
jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
Az már évek óta tudható, hogy Némethsanya szövetségre lépett a FideSS-sel, ebben nincs semmi új. Az ATV viszont megmaradt kormánykritikus hangvételűnek, nagyvárosi értelmiségi televíziónak. Ezzel nyilván MP is tisztában van, azonban nem tetszett neki, hogy a hazudozásaival szembesítették, így most már az ATV is nyilván valóan "rogáni propagandaadó"... amíg hasznom van belőled, addig használlak, de ha ellenem fordulsz, eldoblak.
jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#4: Én eddig nem tudtam, hogy ki a tulajdonosa. Ha tudtam volna, nem felelt volna meg eddig sem.
jún. 11. 12:15
 10/22 anonim ***** válasza:
32%
Nem most derült ki. Eddig is lehetett tudni hogy az ATV a Fideszt és az DK-át támogatja. Én már a 2018-as választás előtt leírtam egy kommentben. Akkor még egy rakás röhögő fejet kaptam. Rám szállt vagy 6 tucat kommentelő, hogy micsoda marhaságot beszélek.
jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!