Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök annak, hogy végül...

Örültök annak, hogy végül maradt Karácsony Budapest főpolgármestere vagy felőröl, hogy Vitézy nem tudta behozni azt a pár szavazatot?

Figyelt kérdés

Szerintetek Vitézy jobb lett volna?

Én őszintén nem tudom, hogy rosszabb lett volna vagy jobb. Mert ha nem is azt nézzük, hogy kinek az emberei. Tudjuk, hogy Karácsony az Gyurcsányé, Vitézy meg tuti a ezek szerint Orbáné. Innen sem tudom eldönteni, hogy melyik a rosszabb Budapestnek. De szerintem még Vitézy helyett mindig jobb lett volna Szentkirályi. Akkor is tény, hogy Karácsony nem tudta irányítani Budapestet de nem vennék mérget arra, hogy Vitézy nem lett volna rosszabb. Én viszont éppen ezért is Grounterre szavaztam. Mert Orbán és Gyurcsányon kívűl csak egy út volt az pedig ő.



jún. 11. 01:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Örültök annak, hogy végül maradt Karácsony Budapest főpolgármestere(...)?"

Maradt...?

jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért amúgy vicces, hogy Szentkirályi, és Vitézy is azzal kapmpányolt (azon kívül hogy "Gyurcsány"), hogy megszüntetik a dugókat, jobb lesz a közlekedés.


Szentkirályi a kampányában még arról is beszélt, hogy Karácsony "megbilincselte" a várost, a sok kerékpárásávval, az oszlopokkal. És hogy ezeket felül fogja mindenképp vizsgálni.


Namost olvasta valki itt Vitézy programját? Én megtettem. Még radikálisabb mint amit eddig Karácsony csinált.


[link]


Csak mondom, hogy ne kelljen fáradnotok:

-Pesti alsó rakpart lezárása (sokkal gyakrabban)

-Rákóczi egy fás, árnéykos bevásárló út legyen (forgalmi sávok csökkentése).

-20-30 km/óra sebességkorlátozás MIDEN utcában ahol lakóház van

-Dupla annyi kerékpársáv/út mint eddig.


Szóval? Gyurcsány?

jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Azt hogy Karácsony Gyurcsányé, ezt honnan gondolod? Sokat láttad ezt plakáton, az m1-ben?

jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12 Vitézy is autósellenes, de ő legalább nyújtana alternatívát helyette a BKV fejlesztésével, míg karácsony azt is csak züllesztette.

#13 Nem hozzám szólt a kérdés, de karácsony hivatalosan a DK jelöltje is, annak az elnöke pedig gyurcsány. Tudom, a Párbeszéd tagja, de az meg a DK fiókpártja.

jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy ahogy a 14 leírta, ráadásul DK-Mszp-Párbeszéd már egybe van ha nem más de ez elég bizonyíték kell mostmár, hogy legyen.
jún. 13. 11:53
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

#16:

Mint ahogy az LMP is összebútorozott a Fidesz-el. Úgy látszik mégsem Lehet Más a Politika :D :D :D :D


De ettől függetlenül a Fidesz-KDNP-LMP húzása Szentkirályi és Vitézy tekinteében egy nagyon megtévesztő és kimondottan a trükközésre hajtott.


Karácsoonyt ha lenyomják, akkor is csak kettőjüknek sikerült. Elég becsetelen módon. De hát mit várjunk a Fidesztől.

jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 Az nem zavar, hogy az LMP minden kerületben közös jelöltet indított a DK-val?
jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17:

És Téged, hogy Vitézy Fidesz kedvenc, mégis az LMP engedte neki hogy LMP-s színekben induljon? Nyilván az LMP úgy ment bele, hogy tudták mire megy ki a közös koreográfia a Fidesz-el. Hogy a Vitézy-t ellenzéki színben tüntessék fel. De Ő soha nem volt ellenzékben. Az LMP így adta el magát a Fidesznek.


Talán azt is elhiszem (csak mert nagyon naív vagyok), hogy azt a Fidesz nem merte az LMP-nek elmondani, hogy Szentkirályit a szavazás előtti napon majd visszaléptetik Vitézy javára. Mert nyilván ez előre így volt kitalálva, hogy két nagy szavazótábor voksait koncentzrálják egy indulónál.


Nem zavar, és nem is csodálkozom... de hogy a mai politikában melyik politikus hány lukra játszik, már a jóég tudja. Csak kapjon a zsíros falatból valamit, egy kis hatalmat. Ebben úgy látszik az LMP sem más. Vagy csak annak egyes vezetői, akik ebbe belementek.

jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!