Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök annak, hogy végül...

Örültök annak, hogy végül maradt Karácsony Budapest főpolgármestere vagy felőröl, hogy Vitézy nem tudta behozni azt a pár szavazatot?

Figyelt kérdés

Szerintetek Vitézy jobb lett volna?

Én őszintén nem tudom, hogy rosszabb lett volna vagy jobb. Mert ha nem is azt nézzük, hogy kinek az emberei. Tudjuk, hogy Karácsony az Gyurcsányé, Vitézy meg tuti a ezek szerint Orbáné. Innen sem tudom eldönteni, hogy melyik a rosszabb Budapestnek. De szerintem még Vitézy helyett mindig jobb lett volna Szentkirályi. Akkor is tény, hogy Karácsony nem tudta irányítani Budapestet de nem vennék mérget arra, hogy Vitézy nem lett volna rosszabb. Én viszont éppen ezért is Grounterre szavaztam. Mert Orbán és Gyurcsányon kívűl csak egy út volt az pedig ő.



jún. 11. 01:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%
Én örülök neki. Karácsony egy rendkívül emberséges és szociális ember. Ő sem gyurcsány se nem senki embere ő azt cselekszi amit ő jónak lát és azt ami az emberek javát szolgálja. Ő rá tudom mondani azt, hogy mindenki polgármestere ellenben a többi jelölttel. És miből gondolod, hogy nem tudta irányítani pestet? Ahhoz képest, hogy a kormány minden eszközt megpróbált bevetni, hogy ellehetetlenítse egyáltalán nem sikerült és karácsony ezeket figyelembe véve kihozta a maximumot amit lehetett.
jún. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
(Olyanokat csinált, hogy amikor szivozott vele a fidesz, amikor forrásokat vont el, megadóztatta tiborcz, mészaros szállodáit Budapesten, akkor sírt a fidesz, hogy ilyet nem tehet, de végül kiderült mégis tehet ilyet törvényesen. Namost Vitézy-vel ezek a szállodák valószínűleg jól jártak volna.)
jún. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Miért ennyire korlátolt az emberek ismerete az önkormányzati rendszerről? Bármi lett volna az eredmény, attól még mindketten bekerülnek a Fővárosi Közgyűlésbe, ahol aztán szabadon előterjeszthetik a saját programjukat. Miért hiszed azt, hogy kizárólag a főpolgármester dönt mindenről? Mit hittél, minek van akkor egyáltalán a kerületeknek saját polgármestere és közgyűlése?
jún. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom Vitézy milyen lett volna. A program jó, az akarat megvolt. De nem hagyhatza, hogy Budapest tiborcz-lölö kifizetőhelye legyen. Akkor maradjon a mostani helyzet... fidesz támogatottjára nem szavazunk.
jún. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Kevésbé érdekel, mint, hogy ki a kerületi polgármester.
jún. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
38%

Újabb 5 évnyi pusztulás és rohadás vár Pestre.

#1 Ez nem a humor rovat.

jún. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Azért fel nem őröl, tudok aludni, de jobban örültem volna Vitézy sikerének. Kíváncsi leszek a következő 5 évre.
jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

#7:

Miért örültél volna? Mert Gyurcsány? :D

jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező:


Bocsi, de azt hogy Gyurcsány embere, ez a gondolat csak azért ette be a fejdbe, mert mindenhol ezt súlykolta a Fidesz. Ha akartad hallani, ha nem.


A Fidesznek mindenki Gyurcsány embere, akit el akar lehetetleníteni :D Vagy Sorosé... :D

jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
#9 Karácsony hivatalosan is a DK jelöltje volt, illetve a DK fiókpártjának, a Párbeszédnek a tagja. Nektek DK-soknak viszont tényleg mindenki a Fidesz embere, aki nem DK-s :D
jún. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!