Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem érdekli a fiatalokat...

Miért nem érdekli a fiatalokat az ország sorsa?

Figyelt kérdés

Egy vidéki városban voltam szavazó számláló bizottságban és alig jöttek fiatalok szavazni. Többnyire idősek jöttek. Mozgó urnával 27 helyre mentünk, és 90 és a halál közöttiek lelkesen szavaztak, pedig volt olyan aki csak feküdt az ágyban és a tollat sem tudta megfogni.


Ők mégis szavaztak, akiknek a jövőjük a tét, a fiatalok pedig otthon maradtak


jún. 10. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Érdekli őket, csak lehet nem látnak olyat, akire érdemes szavazniuk.
jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
külföldön vagyunk csókolom mert eltetszettek baszni, de '26-re hazamegyek ha lesz értelme szavazni...
jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Már kipróbáltak mindkét oldalt. Ez jobb valamivel
jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy nem mentek , mert már Nyugat Európában élnek.
jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Érdekel de akkor már külföldről fogok szavazni, elég volt a narancsból.
jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Talán azért,mert látják,ahogyan a felnőtt dolgozók is,hogy az általuk eltartott, gonoszkodó,primitív öregasszonyoknak nagyobb a szava .

Nézd meg,kik nyalják körbe a kormányfőt minden képen....És ezeknek "járna " a tisztelet,no és minden más ingyen,mert ugye ők építették az országot.Nem baj, ha a gyereke,unokája kínlódik lakás nélkül, perspektíva nélkül, csak ők élhessenek egyedül a háromszobás lakásukban, minden percben hálát rebegve ....Ők a sósavazók, alavjuzók,folyton pénzért sírók..

Amíg ezek szava a döntő - most az IQ-t nem is említem - addig semmi hazafiságot nem lehet elvárni.

jún. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"látják,ahogyan a felnőtt dolgozók is,hogy az általuk eltartott, gonoszkodó,primitív öregasszonyoknak nagyobb a szava ."


azert, mert a fiatalok nem mennek el szavazni! az orban az o segguket is nyalna, ha olyan fegyelmezettek lennenek, mint az idosek.


A 27 mozgournas mind a fideszre szavazott, egytol egyig. tudom, mert mindegyik segitseget igenyelt a szavazashoaz. az agybol nem tudnak kikelni, de szavaznak.


a fiatalok meg panaszkodnak, hogy elhetetlen az orszag es nem halljuk a szavukat


de ezert!!!

jún. 11. 08:47
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

nagyon jó de mint mondtam nekem erre nincs időm, ezért vagyok külföldön és maradok is.

Hadd keressek pénzt is aki meg szenvedni akar otthon az szenvedjen. engedtessék már meg, hogy én döntsem el mit csinálok

jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha tetszik ha nem de a jövő a fiataloké, és ha nem lesz fiatal, nem lesz gyerek. nem lesz gyerek nem lesz munkás. és nem lesz akkor adófizető sem.

én ide nem fogok gyereket csinálni mert nincs meg hozzá semmi feltétel

nincs oktatás, nincs egészségügy, nincs stabil fizetőeszköz, nem stabil a gazdaság és nem a fontos dolgokkal törődnek hanem megy az uszítás.


nem érdekel ha nem tartod hasznosnak a véleményt, ez van.

jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

En a 90-es evek vegen/2000es evekben voltam fiatal. meg akartam valtani a vilagot, nem apatia volt bennem. Persze rendre csalodtam, mert mar akkor is az idosek voltak sokkal aktivabbak es nehez volt a korosztalyom fellelkesiteni, hogy tegyunk egyutt az orszagert.


2007-ben azutan elegem lett es elkotoztem irorszagba, ahonnan csak a pandemia miatt koltoztem haza es azt latom, hogy a fiatalok ma sem akarnak tenni semmit az orszagert, mint annak idejen az en fiatalsagom idejen

jún. 11. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!