Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A videón látható fiatalokat...

A videón látható fiatalokat tényleg lesz ország, aki befogadja vagy ez egy vicc?

Figyelt kérdés
[link]
2020. okt. 22. 11:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Elfajzott, liberális kormányzattal rendelkező országok lesznek, akik befogadják őket.
2020. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Magyarország is befogadja őket ha Orbán Viktor szavaival élve "illedelmesen bekopogtatnak".
2020. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem ismerem őket, így nem tudom megmondani. Lehet, hogy pl. az egyik okosabb mint te, csak kinyírták a családját plusz szarrá bombázták az otthonát. De tudom, lipcsy vagyok, meg migránssimogató. Jöhetnek a lepontozások :)
2020. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%
2-re kiegészités: Meg fizetnek mint a katonatiszt!
2020. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt erősen kétlem, hogy lisbi lennél, de ez egész érdekes, hogy tényleg valahova odaköltözhetnek.
2020. okt. 22. 11:55
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha magyarok is csak úgy odaköltözhetnek más EU-s országokba, akkor ezek miért ne????
2020. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk én sem értem... Ha menekültek, például háború elöl, akkor az jó szabály lenne, hogy az első biztonságos országig menekülhetnek csak, és amint vége a háborúnak vissza KELL menniük a saját országukba újjáépíteni. De ez, hogy eljönnek 8 országon át, ezek már gazdasági menekültek... Én az ilyeneket nagyon előszűrném, csak akinek az országom számára releváns végzettsége van, minimum középszinten tud angolul az maradhatna. Ugyanakkor itt felmerül a kérdés, hogy mit csinálsz vele? Eljött egy olyan országból ahova nem toloncolhatod vissza mert háborús övezet. Akkor mit csinálsz? Nagyon patt helyzet az egész...
2020. okt. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
6-os, az EU-n belül szabad munkaerő áramlás van, szóval a magyarok jogosan és legálisan mennek ki dolgozni EU-s tagállamba. Ők viszont nem EU-s országból jönnek.
2020. okt. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

"a menekültek, például háború elöl, akkor az jó szabály lenne, hogy az első biztonságos országig menekülhetnek csak, és amint vége a háborúnak vissza KELL menniük a saját országukba újjáépíteni."


..és mi van azokkal akik 1956-ban az USA-ig menekültek, és azóta sem térek vissza?

2020. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
9-es, na hát ezaz... mire fel mentek az USÁba? Gazdasági menekültek.
2020. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!