Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bűntudatom van amiért nem...

Bűntudatom van amiért nem szavaztam tegnap, más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem ott élek ahova be vagyok jelentve. Nem tudtam átjelentkezni a tényleges lakhelyem szerinti körzetbe mert nem engedte a rendszer (pedig határidő előtt próbáltam), így 4 óra lett volna elutaznom szavazni. Ez nem fért bele az időmbe sajnos. Önkormányzatin amúgy se szavaztam volna, egyrészt mivel nem élek ott (várhatóan már nem is fogok többet) nem érzem jogosnak hogy beleszóljak, másrészt mindkét jelöltet bűnözőnek tartom. Ep listára viszont szavazhattam volna (bár az esti eredményt látva nem változtatott volna semmit a voksom, az egyik kieső párttal szimpatizáltam, az ő szavazóikat is nagyon savazzák most online, hogy kukába ment a voksuk.)


Ez az első választás mióta betöltöttem a 18-at amin nem szavazok, bűntudatom van és látom hogy neten is sokan a nem szavazókat okolják. Bánom hogy nem mentem, többé nem fogok kihagyni választást.


Mennyire érdemes rosszul éreznem magam emiatt? Tényleg a “mi hibánk” minden? Mit csináljak hogy ne bántson ez a tudat?


jún. 10. 15:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
34%
Több százezer/millió ilyen semmirekellő van az országban aki mindenféle álindokkal nem szavaz/lefossa az egészet, aztán utólag hisztizik.
jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

Soha nem hisztiztem az ep összetételén. Önkormányzaton csak akkor amikor ott éltem, de ez már nincs így.

jún. 10. 15:40
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Tojom le magasról! 30 éve tuszkolják le a szélhámosok az álló br@kit a torkomon. Nem érdekel!
jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!