Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bűntudatom van amiért nem...

Bűntudatom van amiért nem szavaztam tegnap, más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem ott élek ahova be vagyok jelentve. Nem tudtam átjelentkezni a tényleges lakhelyem szerinti körzetbe mert nem engedte a rendszer (pedig határidő előtt próbáltam), így 4 óra lett volna elutaznom szavazni. Ez nem fért bele az időmbe sajnos. Önkormányzatin amúgy se szavaztam volna, egyrészt mivel nem élek ott (várhatóan már nem is fogok többet) nem érzem jogosnak hogy beleszóljak, másrészt mindkét jelöltet bűnözőnek tartom. Ep listára viszont szavazhattam volna (bár az esti eredményt látva nem változtatott volna semmit a voksom, az egyik kieső párttal szimpatizáltam, az ő szavazóikat is nagyon savazzák most online, hogy kukába ment a voksuk.)


Ez az első választás mióta betöltöttem a 18-at amin nem szavazok, bűntudatom van és látom hogy neten is sokan a nem szavazókat okolják. Bánom hogy nem mentem, többé nem fogok kihagyni választást.


Mennyire érdemes rosszul éreznem magam emiatt? Tényleg a “mi hibánk” minden? Mit csináljak hogy ne bántson ez a tudat?


jún. 10. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem érdemes.
jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
egy szavazaton nem múlott semmi
jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Kire szavaztál volna?
jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legbénább érv a világon hogy az arra a pártra leadott szavazat amelyik nem jutott be, az a kukába ment. Ennyi erővel minden szavazat ami nem ededményez többletmandátumot, az a kukaba megy.
jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

ne legyen, csak színjáték a nagyok közt, helyileg volt csak ráhatás.

Bayer Zsolt meg mondta előre „cipőkanállal meg fogja nyerni Karácsony Gergely”, és így is lett, mivel ez volt elrendelve.

Ha kormány embere kerülne vezető tisztségbe, nem tudnának ujjal mutogatni, hogy töketlen ellenzék, azért nem épül - szépül a főrvárosunk.

jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Egy kozel 2 milliós városban is szamitott 300 szavazat. Lásd Budapest. Szoval minden szavazat számít
jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2, nálunk pl igen.
jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

"másrészt mindkét jelöltet bűnözőnek tartom"


Az összes politikus az, csak gratulálni tudok azoknak a majmoknak, akik közülük válogatnak és képesek azzal tölteni az idejüket, hogy szavazgatnak ezekre a szemétládákra.

jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most ez így jött össze, ne legyen bűntudatod.
jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#5

#6


Nem vagyok budapesti, a fővárosban akkor se tudtam volna szavazni ha akarok. Azon a településen ahova szavazhattam volna, ennél SOKKAL nagyobb lett a különbség (arányokban és darabszámban is).

jún. 10. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!