Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sikeres még mindig a...

Miért sikeres még mindig a Fidesz? Lehet én vagyok az agymosott, és nem ők?

Figyelt kérdés

Én esküszöm próbálom megérteni, de nem sikerül. Mit esznek emberek a Fideszen? Tényleg teljesen nyitott lennék rá, hogy megértsem, de eddig képtelen vagyok rá.


A birka, és szekta válaszokat lehetőleg hanyagoljuk. Kezdem úgy érezni, hogy ez már túl mutatt rajta, és valóban bennem van a hiba. Nem tartom magam ellenzékinek se (hiába szavazok rájuk 2018 óta nem jó szájízzel).



jún. 9. 22:58
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

"azok se épelméjűek akik még a pár hónappal ezelőtt ner-lovag magyarpétert istenítik, mert most ő eljátszotta azt hogy ő megunta a korrupciót és felvilágosul"

Nyilván az sem épelméjű politikai gondolkodásra vall. Hiszen sem MP sem a gyurcsány nem támogatható ép ésszel akárcsak a fidesz.

Itt jön képbe az ok, amiért mégis támogatják egyiket-másikat:

Nincs alternatívája a mai rendszernek, ami támogatható

Bár azt nem értem én sem miért szavaznak akkor az emberek, inkább csinálnák azt amit vasárnaponként szoktak, kár elmenni ikszelgetni

jún. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!