Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sikeres még mindig a...

Miért sikeres még mindig a Fidesz? Lehet én vagyok az agymosott, és nem ők?

Figyelt kérdés

Én esküszöm próbálom megérteni, de nem sikerül. Mit esznek emberek a Fideszen? Tényleg teljesen nyitott lennék rá, hogy megértsem, de eddig képtelen vagyok rá.


A birka, és szekta válaszokat lehetőleg hanyagoljuk. Kezdem úgy érezni, hogy ez már túl mutatt rajta, és valóban bennem van a hiba. Nem tartom magam ellenzékinek se (hiába szavazok rájuk 2018 óta nem jó szájízzel).



jún. 9. 22:58
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Zeg: a kórházban lassan nincs dolgozó, minden tele ukránnal és filippínóval, önti beléjük a város a pénzt, sorra készül nekik munkásszálló, nem lesz M76. Minden szavazókörzetet vitt a fidesz. :(
jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Lazy Lover ***** válasza:
45%
Mert a nyuggereket meg buta embereket célozza meg mint szavazó bázis vagy pedig csalnak
jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Budapesten is birkák laknak?
jún. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Lehet.
jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
43%

Lehet, hogy Te vagy az agymosott, igen. Az ellenzék egetverő összeesküvés-elméleteket gyárt a Fideszről már évek óta, de alátámasztani sosem tudják semmivel.

De nem olvasgatni kell, hanem magadba nézni, hogy Te és a családod hogy él, hogy érzitek magatokat és ez alapján behúzni az X-et.

jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
37%

Hát kedves kérdező, amikor mindenki szembejön az autópályán, bizony egy idő után érdemes elgondolkodni, hogy ki is az agymosott...

De az első lépést végre megtetted. Ez a fontos.

jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%

Az, hogy a magyarok zöme szerencsére nem ostoba és látja, mit művelnek a baloldali kormányok Európa más országaiban!

Zelenszkij a saját népet erőszakkal viteti a háborúba, míg ő már 2 éve sütteti a hasát valahol Amerikában...

Scholtz is szintén amcsibábu, aki a teljes válság felé viszi az országát! Lassan már több ott a mecset, mint a keresztény templom...

Nem kérünk Amerikából, sem a háborúból!

Lehet a Fidesz sem tökéletes! Ám, inkább százszor a Fidesz, mint ez a tesze - tosza, életképtelen baloldal... Még egy normális vezetőjük sincsen...

jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
Én sem értem, ki szavaz még manapság is a Fideszre.
jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%
De megszaporodtak a friss nickek...
jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
60%
Az a helyzet hogy az elmúlt 2 év során a magyarok többsége jobban megutálta az ukránokat, mint az oroszokat, ezért szavaznak a Fideszre, nem szeretnének nekik hadianyaggal segíteni.
jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!