Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sikeres még mindig a...

Miért sikeres még mindig a Fidesz? Lehet én vagyok az agymosott, és nem ők?

Figyelt kérdés

Én esküszöm próbálom megérteni, de nem sikerül. Mit esznek emberek a Fideszen? Tényleg teljesen nyitott lennék rá, hogy megértsem, de eddig képtelen vagyok rá.


A birka, és szekta válaszokat lehetőleg hanyagoljuk. Kezdem úgy érezni, hogy ez már túl mutatt rajta, és valóban bennem van a hiba. Nem tartom magam ellenzékinek se (hiába szavazok rájuk 2018 óta nem jó szájízzel).



jún. 9. 22:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20%
20: hát ez most vagy elhisszük vagy nem. messziről jött ember azt mond amit akar.
jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%
Én is találkoztam ugyanezzel a jelenséggel. Valóban ennyi a tudásuk maximuma....
jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

#20


És fiatal volt ráadásul?

Még cikibb akkor, hogy fiatalok között is ennyi az ostoba.

jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Félelemkampány... ami működik is, miután a nyugdíjasok szentül hisznek abban, hogy azért kell elmenni szavazni a fideszre, mert nem akarják, hogy átműtessék az óvodás korú unokáikat.
jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

21-es nem látnám sok értelmét neten kamuzgatni


23-mas igen 18 éves volt. Gondolom otthon ezt hallja

jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"nem látnám sok értelmét neten kamuzgatni"

nem? akkor a sok konteó, álhír mind igaz? elvégre ha nincs értelme kamuzni akkor mind igaz nem? ha küldenék neked egy linket hogy a föld lapos, elhiszed? mert miért is kamuzna ugye?

jún. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem, de itt és most gyakori kérdéseken minek hazudjak? Semmi súlya nincs


De persze azt hiszel amit szeretnél

jún. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

szerintem az a baj a kommenteddel hogy lekezelően beszélsz valakiről és ezt azzal kötöd össze hogy mert ő fideszes. nyugodj meg vannak dk-s meg magyarpéteres hülyék is, meg ugyanezekbe is van biztos aki okos.

bár szerintem az egészet inkább kitaláltad hogy trollkodj egyet.

jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"szerintem az a baj a kommenteddel hogy lekezelően beszélsz valakiről és ezt azzal kötöd össze hogy mert ő fideszes"

Már ne is haragudj, de ha valaki egy ilyen országban élve bedől egy ilyen propagandának, és egy alig álcázott bűnszervezetet képes támogatni, annak lehet akár 80 diplomája és 100 nyelvvizsgája is, akkor sem épelméjű ember

jún. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
azok se épelméjűek akik még a pár hónappal ezelőtt ner-lovag magyarpétert istenítik, mert most ő eljátszotta azt hogy ő megunta a korrupciót és felvilágosult. pedig ezeket is megérdemlik ugyan ilyen lekezelő stílust.
jún. 12. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!