Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért sikeres még mindig a...

Miért sikeres még mindig a Fidesz? Lehet én vagyok az agymosott, és nem ők?

Figyelt kérdés

Én esküszöm próbálom megérteni, de nem sikerül. Mit esznek emberek a Fideszen? Tényleg teljesen nyitott lennék rá, hogy megértsem, de eddig képtelen vagyok rá.


A birka, és szekta válaszokat lehetőleg hanyagoljuk. Kezdem úgy érezni, hogy ez már túl mutatt rajta, és valóban bennem van a hiba. Nem tartom magam ellenzékinek se (hiába szavazok rájuk 2018 óta nem jó szájízzel).



jún. 9. 22:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
42%
10# kissé szűk a spektrumod szerintem.
jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
71%
Mert az emberek manipulálhatóak. Egy tized éve csinálják már. Mindig kell egy ellenségkép és felépíteni rá egy egész kampányt és ezzel nyersz. Illetve van 50 ezer aktivistájuk, azok valszeg van párjuk az már 100 ezer ember.. Vannak szüleik gyerekeiek, az már 300-400 ezer ember, ezeknek vannak ismerőseik akkor 500 ezer ember. Akkor vannak a politikusok mindenhol, azoknak is vannak családjaik és stb stb... Simán összejön 1 millió ember úgyhogy "családon belül". A maradék 1 - 1,5 millió meg vidéki kisebb városok. :) Ilyen egyszerű.
jún. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
19%

Mindössze az az oka hogy nincs megfelelő alternatíva, semmi több

Nem véletlen hogy az a legnagyobb csoda "érvük" hogy "agyurcsányjobbvót?!"

Mert a gyurcsány valóban egy végtelenül megosztó ellenszenves politikus, jóérzésű ember nem szavaz rá, a többi kispárt vagy a fidesznek vagy a gyurcsányék alá feküdt be, az MP meg teljesen hiteltelen a múltja okán mint változást hozó erő.

Tehát jelen pillanatban az egyetlen valódi alternatívát egy viccpárt jelentené, de ebben a környezetben ráadásul liberális állásponttal képtelenek ők is a kormányváltásra.

Emiatt marad a fidesz, és a sok birka meg is szavazza mert nem tud jobbat

jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
48%

Miért? Kire kéne szavaznunk? Arra a baloldalra, akiknek négy évente más az összetételük, mert arra is képtelenek, hogy egy erős pártot összetákoljanak...?

Arra a baloldalra, aki simán belerángatná Magyarországot az orosz- ukrán háborúba...?

Emberek! Mossátok már ki a csipát a szemetekből és örüljetek, hogy nem az amcsibábu ellenzék nyert!

jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%

Fideszre két réteg szavaz.


Gazdagok, lakáskiadók, vállalkozók, nagycsaládosok.

Ők azok akik jól élnek, előnyben vannak, kevés adót fizetnek.

Ők nem akarnak olyan kormányt ami adót fizettetne velük.

Ők úgy vannak vele, hogy a csórók rabszolgának születtek.

Ezért szeretik a fidesz, mert őket a szegény réteg nem érdekli.


És vannak a buták, ők vannak többen, akiket lebutítottak a, propagandával.


Sokan nyugdíjasok, nekik már jön az államtól a pénz, őket nem érdekli mások megélhetése, nekik a választás is csak egy szórakozás.

jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
17%

azt kellene megértened kérdező hogy választás során nem jó és rossz között választunk, hanem rossz és rosszabb.

ez a baj hogy az emberek általában jó és rosszként látnak rá a dolgokra, lásd a mostani háborút is.

nyilván a kevésbé rosszat fogja az ember választani. ha agymosott nem is, de naiv vagy.

jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
48%
Azért tartunk itt, mert az emberek még mindig úgy gondolkodnak, hogy a FideSS a kisebbik rossz akkor is, ha kilopja a szemüket.
jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
25%
17: mert melyik a kisebbik rossz? és miért az?
jún. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%

Mondjuk az sem elhanyagolható tényező, hogy egy ilyen kevert kulturájú c. országban mint ez, teljesen természetes hogy egy c.fajzat (gaz)embert választanak meg vezetőnek.

Egyszerűen az ő emberük.

A butákon és az érdekelteken kívűl ők még akik alakítják a rendszert

jún. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%

Beszélgettem ma egy fideszes csajjal.


Mikor elkezdtem érvelni ez volt a válasza: Gyurcsány jobb lenne? Háborút akarsz? Magyar Péter veri a feleségét az jobb?


És nem túlzok, szószerint ennyit mondott


Aztán hozzámbökte hogy én nem vagyok tájékozott.


Mindegy, én úgy vagyok vele mint Ady: nem fogok dühöngeni, itt már csak filozofálni lehet

jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!